رفتن به بالا
  • Sunday - 23 August 2015 - 09:26
  • کد خبر : ۳۰۸۳۴
IMG_3156-300x169

لینک کوتاه:

کسب رتبه سوم کشوری جشنواره نوجوان خوارزمی توسط دو دانش آموز راوری /تصاویر

دانش آموزان فاطمه علی آبادی و ساره نیک روش، در جشنواره نوجوان خوارزمی در قسمت دست سازه با ارائه طرح پرستار نابینایان خوش درخشیدند. …

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از “کاروانسرا”؛ دانش آموزان فاطمه علی آبادی و ساره نیک روش، عضو پژوهش سرای دانش آموزی باقرالعلوم علیه السلام و دانش آموز دبیرستان (دوره اول) نمونه دولتی الزهرا سلام الله علیها راور در جشنواره نوجوان خوارزمی در قسمت دست سازه با ارائه طرح پرستار نابینایان خوش درخشیدند و موفق به کسب رتبه سوم کشوری در این جشنواره شدند.

علی علی آبادی گفت: این جشنواره از دوشنبه ۲۶ مرداد تا پنج شنبه ۲۹ مرداد در مشهد مقدس برگزار گردید.

رئیس پژوهش سرای باقرالعلوم علیه السلام راور بیان کرد: این دانش آموزان در بدو ورود به کرمان از طرف دعاگویی معاون پژوهش ،برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان و نخعی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان راور، کارشناسان اداره کل، مدیر آموزشگاه و خانواده های خود، مورد استقبال قرار گرفتند.

وی ضمن تشکر از زحمات معلمان دلسوز این دانش آموزان، از زحمات مجتبی کمالی به عنوان دبیر راهنمای این دانش آموزان، جهت اجرای این طرح تقدیر و تشکر کرد.

علی آبادی تصریح کرد: دانش آموزانی که به فعالیت های علمی پژوهشی علاقه مند هستند می توانند با مراجعه به پژوهش سرا از خدمات راهنمایی و مشاوره و امکانات این مرکز استفاده کنند.

IMG-20150822-WA0002 812216613_65192 IMG_3156 IMG-20150822-WA0001

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه