رفتن به بالا
  • Tuesday - 4 August 2015 - 07:40
  • کد خبر : ۳۰۳۹۳

لینک کوتاه:

گفت و شنود کیهان/ مسائل خانوادگی!

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، روزنامه کیهان در قسمت گفت و شنود امروز نوشت: گفت: وزیر جنگ عربستان در جریان اختلاف با کویت بر سر یک چاه نفتی مشترک، این کشور را تهدید کرده و گفته است؛ «کویت را اشغال می‌کنیم»! گفتم: حرف گنده‌تر از دهانش زده است! تنها هنر آل‌سعود، قتل‌عام […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، روزنامه کیهان در قسمت گفت و شنود امروز نوشت:

گفت: وزیر جنگ عربستان در جریان اختلاف با کویت بر سر یک چاه نفتی مشترک، این کشور را تهدید کرده و گفته است؛ «کویت را اشغال می‌کنیم»!

گفتم: حرف گنده‌تر از دهانش زده است! تنها هنر آل‌سعود، قتل‌عام زنان و کودکان از هوا و تحت نظر مستقیم آمریکا و اسرائیل است!

گفت: همین جنایات وحشیانه علیه مردم مظلوم یمن که با کمک آمریکا و اسرائیل صورت می‌پذیرد، آل‌سعود را دچار توهم قدرت کرده است!…

گفتم: حتما می‌گویند این خوی جنایتکاری و نفرت‌انگیزی را از اجدادمان ابولهب و ابوجهل و شمر و عمرسعد و یزید و… ارث برده‌ایم.

گفت: چه عرض کنم؟!…

گفتم: کشیش در ضمن موعظه دانش‌آموزان گفت؛ همه ما از نسل آدم و حوا هستیم و باید مثل اعضای یک خانواده با هم مهربان باشیم. یکی از بچه‌ها گفت؛ ولی پدر مقدس، بابای من می‌گوید که ما از نسل میمون هستیم! و کشیش گفت؛ البته ما در اینجا به مسائل خانوادگی شما کاری نداریم!

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه