رفتن به بالا
  • Saturday - 12 September 2015 - 08:16
  • کد خبر : ۳۱۳۲۶

لینک کوتاه:

بی مهری مسئولین انار به پدر و مادر شهید حسین هاشمی

مدتی است پدر و مادر شهید حسین هاشمی در بستر بیماری به سر می برند و این موضوع در حالی است که هنوز هیچکدام از مسئولین شهرستان انار در این مدت حتی یک عیادت هم از این دوبزرگوار نکرده اند..

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از انار ما  ،  مدتی است پدر و مادر شهید حسین هاشمی در بستر بیماری به سر می برند و این موضوع در حالی است که هنوز هیچکدام از مسئولین شهرستان انار در این مدت حتی یک عیادت هم از این دوبزرگوار نکرده اند.

عباس هاشمی پدر شهید حسین هاشمی می باشد که تاکنون دوبار تحت عمل جراحی قرارگرفته است و در دوسال اخیر بدلیل درد هایی که در ناحیه شکم داشته است مرتبا تحت نظر پزشکان متخصص بوده است.

این پدر شهید به خبرنگار انارما در مورد بیماری اش گفت:بار دومی که تحت عمل جراحی قرار گرفتم بدنم عفونت کرد و درد هایم بیشتر شد و هنگامیکه یکی از پزشکان معالج بر بالین من حضور یافت گفت:این عمل برای سنین جوان تر از تو باید انجام می شد و نباید شما تحت عمل قرار می گرفتید.

پدر شهید حسین هاشمی افزود: بعد از دومین عمل جراحیم درد هایم همچنان ادامه دارد اما دردی که بیش از هر چیز مرا ناراحت می کند بیماری همسرم می باشد. همسرم سال گذشته بر اثر سکته ای که داشت تقریبا نیمی از بدنش بی حس شده است و توانایی حرکت  ندارد.

عباس هاشمی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا تاکنون هیچ یک از مسئولین از شما عیادتی داشته اند یا خیر گفت: در سال گذشته قبل از اینکه همسرم دچار سکته شود یک بار فرماندار انار و مدتی بعد از آن هم آذین نماینده مردم انار در مجلس از من عیادت کردند و بعد از  آت دیگر هیچ یک از مسئولین شهرستان انار ما را قابل ندانستند که بیایند و میهمان ما باشند.

یکی از فرزندان عباس هاشمی به خبرنگار انارما گفت: طبق نظر پزشکان یکی از دلایلی که مادر و پدرم اینگونه بیمار شده اند داغ برادرمان بوده که به شهادت رسیده است و هنوز که هنوز است این داغ بر دل پدر و مادرم تازگی دارد.

وی افزود: از سالی که برادرم به شهادت رسید تا پارسال یعنی سال۹۳ ،پدرم بر طیق عقیده ای که داشت حتی یک ریال هم از بنیاد شهید حقوق دریافت نکرد تا اینکه در سال گذشته به دلیل هزینه های درمانش ناچار به دریافت حقوق شد.

پایگاه اطلاع رسانی انارما بر حسب رسالتی که دارد وظیفه خود دانست که این بی مهری مسئولین انار بر والدین شهید حسین هاشمی  را انعکاس دهد امید است مسئولین بعد از آگاهی از اوضاع این دوعزیز حتما در جهت اکرام آنها اقدام کنند.

لازم بذکر است شهید حسین هاشمی  فرزند عباس در تاریخ ۲۸فروردین سال۱۳۶۵ در منطقه شرهانی به درجه رفیع شهادت نائل گشت.

IMG_1805-624x415

IMG_1808-624x415

IMG_1809-624x415

IMG_1814-415x624

IMG_1818-624x415

IMG_1802-624x415

IMG_1822-624x415

IMG_1823-624x416

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه