رفتن به بالا
  • Sunday - 20 September 2015 - 17:55
  • کد خبر : ۲۳۰۸۷
23

لینک کوتاه:

تشریح برنامه‌‏های هفته دفاع مقدس در بردسیر

فرمانده سپاه بردسیر در نشست خبری به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و در جمع خبرنگاران، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان بردسیراظهار کرد: در این هفته، برنامه‌های متنوعی در شهرستان و حوزه‌های مختلف بسیج پیش‌بینی شده است.

به گزارش هزار نیوز ؛


به گزارش هزار نیوز ،صمد ایمانی فرمانده سپاه بردسیر امروز و در جمع خبرنگاران شهرستان بردسیر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران دفاع مقدس ویژه برنامه‎های هفته دفاع مقدس در بردسیر را اعلام کرد و اظهار داشت: در نخستین روز از هفته دفاع مقدس 31 شهریور ماه سال‏ جاری که با عنوان نیروهای مسلح سلحشوری و پایمردی  نام‎گذاری شده است، افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس و صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ،انتظامی و یگان هایی از بسیج  در شهر بردسیر برگزار می شود .

وی عنوان روز دوم را روحانیون، علم و دانش پژوهی ، سربازان  دانست و افزود: در این روز به پاسداشت سربازان و نقش جوانان در تولید علم و فناوری و مقابله با تهدیدات دشمن زنگ مقاومت در مدارس به صدا در می‌‏آید .

ایمانی روز سوم هفته دفاع مقدس را شهیدان ،جانبازان،صلابت و افتخار آفرینی   اعلام کرد و گفت: غبار روبی گلزار های شهدا بردسیر ، دشتکار ، نگار ،گلزار ،لاله زار و رونمایی از گلزار شهدای هجین و برگزاری یادواره شهدای روستا از جمله برنامه‌‏های این روز است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بردسیر روز چهارم را با عنوان معنویت ، زنان ، خانواده و سلامت  دانست و عنوان داشت: در این روز پیاده روی خانوادگی عمومی و حضور حماسی عمومی در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه بردسیر   انجام می‎گیرد.

وی با اشاره به اینکه شعار روز پنجم دفاع همه جانبه ،جوانان پشتیبانی مردمی و اصناف  است، اضافه کرد: همایش کشاورزان بسیجی و نقش آنها در دفاع مقدس – اقتصادیو برگزاری سلسله مباحث مادران پرجمداران مقابله با جنگ نرم  از برنامه‌‏های این روز در شهرستان بردسیر است.

وی در پایان متذکر شد: برگزاری صیحگاه دانش آموزی،برگزاری نشست سیاسی و مسابقات فرهنگی با موضوع دفاع مقدس از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان بردسیر می باشد .

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه