رفتن به بالا
  • Thursday - 10 September 2015 - 12:08
  • کد خبر : ۳۱۳۰۴

لینک کوتاه:

جمعه؛ آخرین مهلت ثبت‌نام برای نمایشگاه مطبوعات

در چهار روز نخست ثبت نام اولیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، 367 رسانه برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کردند. به گزارش هزار نیوز به نقل از کمیته اطلاع رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، با آغاز مرحله پیش ثبت از 15 شهریور و تا پایان روز چهارم (چهارشنبه 18 شهریور)، بیش از 360 […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در چهار روز نخست ثبت نام اولیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، 367 رسانه برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کردند.

به گزارش هزار نیوز به نقل از کمیته اطلاع رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، با آغاز مرحله پیش ثبت از 15 شهریور و تا پایان روز چهارم (چهارشنبه 18 شهریور)، بیش از 360 رسانه مکتوب و الکترونیک در وبگاه نمایشگاه به نشانی pressexpo.ir ثبت نام کردند که 27 موسسه مطبوعاتی، 38 روزنامه، 27هفته نامه، 80 ماهنامه، 27 خبرگزاری و 73 پایگاه خبری در لیست ثبت نام کنندگان نمایشگاه مطبوعات 94 وجود دارد. همچنین تا پایان روز چهارشنبه 26 ثبت نام در بخش روابط عمومی سازمان‌ها و نهادها در وبسایت نمایشگاه مطبوعات انجام شده است.
مرحله پیش ثبت نام بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات به صورت الکترونیکی تا 20 شهریور  ادامه دارد که طبق اعلام قبلی، شرط حضور رسانه‌ها و انجام ثبت نام، تکمیل اطلاعات آنان در سامانه جامع رسانه های کشور (e-rasaneh.ir) است.
ثبت نام قطعی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با امکان انتخاب محل غرفه توسط خود رسانه‌ها و به صورت الکترونیک در نیمه دوم مهرماه انجام خواهد شد.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات 16 تا 22 آبان در مصلای بزرگ تهران برگزار می شود.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه