رفتن به بالا
  • Tuesday - 1 September 2015 - 08:57
  • کد خبر : ۳۱۰۵۱

لینک کوتاه:

دنسازی پوتین در کاخ کرملین + تصاویر

پوتین و مدودف بعد از انجام حرکات ورزشی و بدنسازی در کاخ کرملین، صبحانه مفصلی را نیز باهم خوردند. به گزارش هزار نیوز ، پوتین در باشگاه بدنسازی بدنسازی پوتین بدنسازی مدودف پوتین و مدودف پوتین(Vladimir Putin) پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه لنینگراد از طرف کا. گ. ب دعوت به همکاری شد و بین سال‌های ۱۹۸۵ […]

به گزارش هزار نیوز ؛

پوتین و مدودف بعد از انجام حرکات ورزشی و بدنسازی در کاخ کرملین، صبحانه مفصلی را نیز باهم خوردند.

به گزارش هزار نیوز ،

پوتین در باشگاه بدنسازیپوتین در باشگاه بدنسازی
بدنسازی پوتینبدنسازی پوتین
بدنسازی مدودفبدنسازی مدودف
پوتین و مدودفپوتین و مدودف

پوتین(Vladimir Putin) پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه لنینگراد از طرف کا. گ. ب دعوت به همکاری شد و بین سال‌های ۱۹۸۵ تا ۱۹۹۰ از سوی این سازمان در آلمان خدمت کرد، وی از سال ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۹ پست‌های مختلفی را از مشاور رئیس دانشگاه دولتی لنینگراد تا دبیرکلی شورای امنیت ملی روسیه را تجربه کرد و سرانجام در اوت ۱۹۹۹ به مقام نخست وزیری روسیه رسید، در دسامبر همان سال و در پی استعفای بوریس یلتسین(Boris Yeltsin) به عنوان رییس جمهوری موقت روسیه برگزیده شد و در مارس ۲۰۰۰ طی انتخابات ریاست جمهوری، رئیس جمهور روسیه شد.

وی در انتخابات سال ۲۰۰۴ نیز در سمت خود ابقا شد و سرانجام در ماه مه سال ۲۰۰۸ در دولت تازه به قدرت رسیده دیمیتری مدودف(Dmitry Medvedev) پست نخست وزیری روسیه را به عهده گرفت. وی در انتخابات سال ۲۰۱۲ روسیه نیز با کسب ۶۳ درصد آرا به عنوان سومین بار رئیس جمهور روسیه گردید.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه