رفتن به بالا
  • Tuesday - 15 September 2015 - 08:43
  • کد خبر : ۳۱۳۹۴
77

لینک کوتاه:

سازندگي قرارگاه خاتم در شب هاي كويري كرمان / در صورت همكاري مردم شيريني اتمام سريع يك پروژه بزرگ را خواهند چشيد

علیرضا رزم حسینی استانداری است بومی و اهل عمل ، او علاوه در وقت اداری روزانه شب ها هم دست از تلاش بر نمی دارد ، او شبها نیز سعی می کند به همراه مسئولین از پروژه های در است اقدام بازدید نماید تا اگر مشکلی داشته باشند

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از “آرمان کرمان”؛ نزدیک نیمه شب است او به همراه مسئولین استانی و با حضور خبرنگاران تصمیم می گیرد تا از پروژه های در دست اقدام در سطح شهر کرمان بازدید به عمل آورد.

او می خواهد با این کارش بگوید که کار برای مردم تنها اختصاص به روز و وقت اداری ندارد زیرا یک کرمانی است و دلش برای آبادانی شهر و استانش می سوزد.

کار و تلاش روزانه او را خسته نمی کند بلکه به او نشاط و انرژی می بخشد، دلش می خواهد به مسئولینی که کار می سپارد آن را به نحو احسن انجام داده و در موعد آن را به پایان برسانند.

شخصیتی است که آنچه را می خواهد برای مردمش می خواهد و رضایت مردم را در کارش می بیند و از هیچ مشکلی ابایی ندارد.

با مسیجی که برای ما خبرنگاران ارسال شده بود به این مضمون بود که بازدید شبانه استاندار از پروژه های سطح شهر حرکت از مقابل استانداری ساعت ۲۲:۳۰ . وقتی به آنجا رسیدم تعداد زیادی از خبرنگاران حضور داشتند با هماهنگی روابط عمومی استانداری سوار یک ون شدیم و در حیات استانداری منتظر ماندیم که بقیه مسئولین از جمله ابوالقاسم سیف الهی ، مؤیدی، مهندس بابایی، مهندس شهبا، مهندس طاهری ، فرماندار و تعدادی دیگر از مسئولین سوار بر ون دیگر به سوی اولین پروژه حرکت کردیم.

رسیدن ماشین آتش نشانی در عرض ۴ دقیقه در محل حادثه

IMG_8495

در مسیر در خیابان شهید نامجو علیرضا رزم حسینی از همگی خواستند تا کمی تامل کنند و خود همراه با مسئولین از ماشین پیاده شدند و به اولین سوپری که هنوز باز بود رفت و از صاحب مغازه خواست تا با آتش نشانی تماس بگیرد و از آنها بخواهد که سریعا خود را به محل برسانند، صاحب مغازه نیز چنین کرد و ما ابتدا مات و مبهوت بودیم که چرا در این مکان و در این سوپری ایستاده اند و بعد متوجه شدیم که چنین کاری انجام داده اند تا ببینند که اگر خدای ناکرده در این موقع از شب جایی از شهر دچار حادثه آتش سوزی و یا مشکل دیگر شود و مردم با آتش نشانی تماس بگیرند ، نیروهای آتش نشانی چه وقت خود را به محل حادثه می رسانند.

IMG_8520

زمانی که صاحب مغازه تماس گرفت ساعت ۲۲:۵۸ دقیقه بود و زمانی که دو دستگاه ماشین آتش نشانی خود را به محل رساندند ۱۱: ۰۲ دقیقه بود یعنی نیروهای آتش نشانی توانستئند در عرض ۴ دقیقه خود را به محل برسانند که اگر چنین به سرعت بتوانند خود را به محل حادثه برسانند بسیار باعث خوشحالی است.

بازدید از پل شهید حسین بادپا

IMG_8549

پس از آن به طرف اولین پروژه یعنی پل شهید حسین بادپا در بلوار شهید صدوقی رفتیم ، وقتی به آنجا رسیدیم پس از پیاده شدن از ون ها کارگران مشغول کار بودند و زمین آنقدر خاکی بود که با قدم برداشتن هوا پر از گرد و غبار می شد ولی با این همه استاندار به بازدید خود و صحبت با موسی نجفی جانشین مدیر پروژه ادامه داد و از روند کار از ایشان سوالاتی کرد و ایشان در پاسخ گفت: انشاالله اجرای این پروژه‌ از اواخر هفته‌ جاری آغاز می‌شود و تاکنون، پنج دستگاه حفار به کرمان آورده‌ایم و تا سه ماه آینده تمام ستون‌ها بالا می‌آیند.

وی ادامه داد: متاسفانه ما از لحاظ تامین آب مشکل داریم که اگر برطرف شود تا حدی مشکلات ما را مرتفع می سازد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب در این رابطه گفت: برای در اختیار گذاشتن آب مورد نیاز تاییدیه صادر شده است و فقط مشکل تامین هزینه‌ها را داریم که در حال پی‌گیری است و به‌زودی برطرف می‌شود.

علیرضا رزم حسینی در انتها شماره تماس خود را به جانشین مدیر پروژه داد و از او خواست تا اگر در حین کار با مشکلی برخورد نمودند سریعا با شخص ایشان تماس حاصل نموده و اطلاع دهند.

پروژه‌های خاتم در کرمان طبق برنامه‌ی زمان‌بندی پیش می‌روند

IMG_8596

جانشین مدیر پروژه خاتم الانبیاء در ادامه افزود: تاکنون، طبق برنامه‌ی زمان‌بندی پیش رفته‌ایم و خدارو شکر حتی از برنامه‌ هم جلوتر هستیم.

پس از اینکه نجفی اطلاعاتی از این پروژه در اختیار استاندار و هیئت همراه قرار داد ، سپس به طرف خیابان ابوذر که پروژه بعدی بود حرکت کردیم ، در آنجا نیز نجفی سرپرست کارگاه خاتم الانبیاء گفت: از تعداد ۸۴ شمع مورد نیاز در این میدان تاکنون ۵۰ شمع حفاری شده است و امروز نیز ۴ دستگاه حفار وارد کرمان شده است.

وی ادامه داد: اگر این دستگاه ها بیشتر شوند راندمان کار چند برابر خواهد شد که با این کار می توانیم زیرسازی پروژه میدان ابوذر را ظرف سه روز به اتمام برسانیم.
وی با بیان این‌که تا به حال مدیران اجرایی استان هم‌کار مطلوبی با این گروه داشته‌اند، هم‌کاری شرکت گاز را بی‌نظیر توصیف کرد و افزود: با وجود هم‌کاری خوبی که شده، هنوز مشکل آب را در بخش کارخانه و برای تولید سگمنتال وجود دارد.

طراحی المان میدان آزادی از سوی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء

IMG_8598

میدان آزادی کرمان که اخیرا باعث ترافیک عظیم شده و بارها شاهد تصادفات نیز بوده ایم و حتی با گذاشتن چراغ های راهنما در اطراف این میدان باز از بار ترافیکی آن کاسته نشده است.

خاتم الانبیاء سعی کرده تا در این میدان نیز چاره ای اندیشیده شود تا از بار ترافیک شهر و تصادفات کاسته شود ، نجفی سرپرست کارگاه خاتم الانبیاء می گوید: عرشه‌ی پل میدان آزادی ظرف یک‌ماه آینده ساخته و آسفالت خواهد شد و برای مردم قابل تردد می‌شود.
وی افزود: پس از پایان عرشه‌ی پل، اقدامات مربوط به خالی کردن زیرگذر را آغاز می‌کنیم که مشکلی برای ترافیک ایجاد نخواهد کرد.

نجفی ادامه داد : برای احداث زیرگذر چهارراه اقبال تا خیابان پروین اعتصامی و زیرگذر بلوار جمهوری اسلامی هیچ کاری به میدان آزادی کرمان نداریم و این میدان پس از اجرای پروژه‌های زیرگذر دوباره در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی همچنین از برگزاری مسابقه برای طراحی المان میدان آزادی از سوی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) خبر داد و یادآور شد: در طراحی این المان سعی شده از معماری کرمان بهره گرفته شود.

بازدید از پروژه ساروج پارس و بازار

IMG_8657

بازدید از ساروج پارس واقع در گودال خشت مالها برنامه بعدی استاندار با هیئت همراه بود و پس از آن بازدید از بازار و میدان گنجعلیخان بود که علیرضا رزم حسینی رو به مسئولین مربوطه کرد و گفت: سعی کنید نورافشانی این میدان را همانند باغ فتح آباد باشد که باعث شورو نشاط مردم و رهگذران شود.

سیف الهی نیز در حین بازدید از بازار گفت: قرار است که دیوارهای بازار تراشیده شده و سپس به اندازه یک متر سنگ و سپس بالای آن گچ کاری شود که این در امر زیباسازی بازار کمک خواهد کرد.

متاسفانه در حاشیه بازدید از بازار آشغال زیادی درمغازه ها به چشم می خورد که این عصبانیت رزم حسینی را برانگیخت و رو به فرماندار کرد و گفت : چرا به بازاریان و مغازه داران گوشزد نمی کنید که باید این بازار تمیز باشد، چون این بازار مال همه مردم است و کثیف بودن آن شخصیت مغازه داران را می رساند.

سپس ادامه داد: آیا آنها در خانه های خود هم چنین هستند ، و از فرماندار خواست تا با چنین اشخاصی برخورد شود حتی اگر مراعات نکردند جریمه و سپس پلمب شوند.

بازدید از پروژه های میدان شهداء آخرین بازدید استاندار به همراه مسئولین استانی بود . بالاخره این بازدید شبانه ساعت ۱۲:۵۷ دقیقه نزدیک به یک به اتمام رسید.

IMG_8662 IMG_8684 IMG_8697 IMG_8708 IMG_8714

مهین نامحو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه