رفتن به بالا
  • Sunday - 6 September 2015 - 08:47
  • کد خبر : ۳۱۱۷۸
11

لینک کوتاه:

سه پروژه صنعتی و معدنی در گل گهر سیرجان افتتاح شد

سه پروژه بزرگ صنعتی و معدنی مجتمع گل گهر، ظهر امروز با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت و معدن و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیرجان افتتاح شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از سیرجان خبر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به همراه وزیر صنعت معدن و  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر یک روزه خود به سیرجان ظهر امروز سه پروژه بزرگ صنعتی و معدنی مجتمع گل گهر را افتتاح کردند.

جهانگیری در ابتدای ورود به سیرجان خط شماره یک تولید کنستانتره شرکت گهر زمین با ظرفیت ۲ میلیون تن در سال را افتتاح کرد، این شرکت برای ۸۰ نفر به طور مستقیم و ۲۰۰ نفر غیر مستقیم اشتغال زایی کرده است.

همچنین وی در ادامه سفر خود خطوط پنج و شش تولید کنسانتره مجتمع صنعتی معدنی گل گهر را افتتاح کرد که این پروژه با سرمایه گذاری ۷۳۰ میلیارد ریال و  ۲۸۰ نفر به طور مستقیم اشتغال زایی داشته است.

اسحاق جهانگیری در پایان سفر یکروزه خود به سیرجان  خط تولید آهن اسفنجی شرکت جهان فولاد را افتتاح کرد که این پروژه در سال یک میلیون تن آهن اسفنجی تولید می کند و برای چهارصد نفر به طور مستقیم اشتغال زایی داشته است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار کرمان و نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس، معاون اول ریاست جمهوری را در این سفر همراهی می کنند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه