رفتن به بالا
  • Friday - 11 September 2015 - 09:37
  • کد خبر : ۳۱۳۰۶

لینک کوتاه:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان منصوب شد

– عصر امروز طی آیینی با حضور جمعی از مسوولان کشوری و استانی، محمدرضا علیزاده به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان منصوب و از خدمات فرشید فلاح تقدیر شد. به گزارش هزار نیوز، مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان شامگاه پنجشنبه در این آیین با تشریح عملکرد دوران مدیریت خود، […]

به گزارش هزار نیوز ؛

– عصر امروز طی آیینی با حضور جمعی از مسوولان کشوری و استانی، محمدرضا علیزاده به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان منصوب و از خدمات فرشید فلاح تقدیر شد.

به گزارش هزار نیوز، مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان شامگاه پنجشنبه در این آیین با تشریح عملکرد دوران مدیریت خود، گفت: مشارکت نخبگان و اهل فکر در تصمیم گیری ها از کارهای بسیار بزرگ در دوران مدیریتی اینجانب بوده است.
فرشید فلاح، احیای تشکل های فرهنگی و تشکیل صنف های متعدد فرهنگی و هنری را از دیگر اهداف مورد پیگیری دوران مدیریتی خود دانست.
وی از حمایت و راهنمایی های آیت الله سید یحیی جعفری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و همچنین استاندار کرمان تشکر و قدر دانی کرد.
به گزارش ایرنا، فرشید فلاح اکنون به سمت سرپرستی اداره کل حوزه استانداری کرمان منصوب شده است.
محمدرضا علیزاده نیز پیش از این سمت مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان را عهده دار بوده است.
لازم به ذکر است در این آیین هدیه ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به فرشید فلاح اعطا و از خدمات وی تجلیل شد.
این آیین با حضور استاندار کرمان،معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه