رفتن به بالا
  • Wednesday - 30 September 2015 - 08:10
  • کد خبر : ۳۱۶۸۳
101MSDCF2910

لینک کوتاه:

حادثه منا یک توطئه صهیونیستی وهابی بود/حقوق بشر و تروریسم بهانه جدید دشمنان برای تحریم

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان گفت : اتفاقی  که در عربستان رخ داد حادثه نبود بلکه یک توطئه مشترک صهیونیستی و وهابی بود .

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، حجت‌الاسلام محمدعلی محسن‌زاده روز  گذشته  در جمع رزمندگان اسلام این شهرستان اظهار داشت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران دشمن را وادار به درخواست مذاکره کرد و هیچ وقت  نظام جمهوری اسلامی ازدشمنان درخواست مذاکره نکرد.

وی بیان داشت: ظرفیتی که  نیروهای ارزشی و وفادار به انقلاب ایجاد کرده بودند زمینه مذاکره را برای دولت فعلی ایجاد کرد .

محسن‌زاده با بیان اینکه  در تقابل با کفر  “برد برد” معنا ندارد  گفت : سیاست برد برد در مکتب اهل بیت وجود ندارد این سیاست در قرآن مطرود است .

وی افزود : انرژی هسته ای بهانه دشمن بود و هدف دشمن  این بود که ایران را  یک کشور یاغی معرفی کند  که اهل گفتگو نیست به همین دلیل مقام معظم رهبری اجازه مذاکره داد و این بهانه را از دست دشمن گرفت ما می توانستیم با  بهره گیری از این ظرفیت به ضرر خود دشمن کار کنیم .

بازگشت آمریکا و اسرائیل به ایران خطر است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان به نفوذ سیاسی دشمن  بعد از پسابرجام اشاره کرد گفت : بازگشت آمریکا و اسرائیل به ایران خطر است و اگر این شیطان بزرگ برگردد انتقام سختی از ملت ایران خواهند گرفت .

وی با اشاره به اینکه دشمن تاکتیک خودش را عوض کرده  دیروز تاکتیک تحمیل جنگ بر ملت ایران بود امروز دنبال تغییر افکار است گفت :  استراژی آمریکا براندازی جمهوری اسلامی است و برای براندازی جمهوری اسلامی به توافق امید دارد.

محسن زاده به شعار “مرگ بر آمریکا “اشاره کرد گفت : مرگ بر آمریکا هدف نیست مرگ بر آمریکا انزجار و تنفر درونی ملت ایران است ولی متاسفانه عده ای در داخل به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند .

وی با بیان اینکه ایران تنها کشوری در مقابل آمریکا ایستاده است ادامه داد :  دشمنان بدنبال این هستند که این حالت تقابلی جمهوری اسلامی به حالت تعاملی تبدیل شود و صراحتا اعلام می کنند پس از توافق باید به این کار برسیم .

 

 

حقوق بشر و تروریسم بهانه جدید دشمنان برای تحریم

وی افزود : هیچ تحریمی برداشته نخواهد شد و دشمنان تحریم های جدیدی در بحث حقوق بشر و تروریسم با تشدید بیشتر اضافه و ابزار تحریم را عوض می کنند.

محسن زاده با اشاره به اینکه به بهانه حقوق بشر ما را تحریم می کنند  افزود : حقوق بشر می گوید شما چرا اجازه نمی دهید همجنس گرایی در ایران آزاد باشد ،حقوق بشر می گوید شما چرا اجازه نمی دهید زنان شما چند همسری باشند ، آیا در این قضیه می توانیم با دشمن به صورت برد برد گفتگو بکنیم .

وی ادامه داد : بخش اعظم تحریم ها مربوط به تروریسم است ترویسم که مد نظر آمریکا است یعنی حزب الله لبنان ،فلسطین ،حمایت از نیروهای بسیجی عراق و مردم مظلوم یمن است و می گویند حمایت نکنید و اگر ما حمایت  نکنیم  یعنی سنگر دفاعی اسلام که در مرز رژیم غاصب صهیونیستی قرار دادیم آن را  دوباره به مرزهای خرمشهر برگردانیم .

 

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی جلوی نفوذ اقتصادی دشمن را می گیرد گفت : اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم سازی انقلاب اسلامی در برابر دشمن ،اقتصاد مقاومتی به معنی تحمیل سختی  بر مردم نیست افزایش و کیفیت بخشیدن به تولید داخلی یعنی نگاه کردن به متخصصین داخلی است  اما درپسا برجام هدف سفر هیئت های اروپایی به ایران  چپاول کردن بازار هشتاد میلیونی ایران است .

 تنها راه سلامت انتخابات استان کرمان عزل مجری انتخابات استان است

محسن زاده درپایان در  پاسخ به سوال یکی از حاضرین در جلسه که ، آیا منشور انتخابات سالم و شعار رزم حسینی استاندار کرمان مبنی بر عدم دخالت دست اندکاران انتخابات با احزاب ، صیانت از آرای مردم رعایت شده است گفت : انتخابات حق الناس است هم مردم وظیفه دارند از حق خوشان دفاع کنند و هم دولت مردان وظیفه دارند از حقوق مردم دفاع کنندو تنها راه چاره برای اطمینان سلامت انتخابات در استان کرمان عزل مجری انتخابات استان است که به صورت علنی از جریان فتنه و نفاق دفاع می کند .

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه