رفتن به بالا
  • Sunday - 13 September 2015 - 19:53
  • کد خبر : ۳۱۳۶۳
saeidi

لینک کوتاه:

موافقت و مخالفت با برجام، کلاه نمدی اوباما برای پیروزی در انتخابات است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: بازی موافقت و مخالفت نسبت به مذاکرات هسته ای با ایران که در آمریکا راه افتاده است، بیشتر مصرف داخلی دارد و اوباما قصد دارد از این نمد برای خود کلاهی بسازد تا در انتخابات آینده آمریکا از آن استفاده کند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، آیت الله علی سعیدی در گفتگو اختصاصی با ناب نیوز در خصوص اهداف آمریکا از مذاکره با ایران گفت: اهداف ظاهری وروی صحنه غرب از مذاکره ، تعامل و پذیرفتن حق مشروع ایران است که به همین دلیل جمهوری اسلامی وارد این مذاکرات شد تا به جهانیان اثبات کند به دنبال ساخت بمب نبوده و نیستیم و صرفا برای مسائل صلح آمیز، آنرا استفاده می کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: اما در پشت صحنه آمریکا اهدافی فراهسته ای دارد تا در قالب مذاکره بقیه مسائل را حل کند که رهبر معظم انقلاب در ابتدا کاملا چهارچوب مذاکره را مشخص و تاکید کردند به اصول و مبانی جمهوری اسلامی هیچ خدشه ای نباید وارد شود.

آیت الله سعیدی خاطرنشان کرد: بازی موافقت و مخالفت نسبت به مذاکرات هسته ای با ایران که در آمریکا راه افتاده است، بیشتر مصرف داخلی دارد و اوباما قصد دارد از این نمد برای خود کلاهی بسازد تا در انتخابات آینده آمریکا از آن استفاده کند، لذا ما باید به منافع خود توجه کنیم و اجازه ندهیم منفافعمان به خطر بیفتد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه