رفتن به بالا
  • Tuesday - 29 September 2015 - 12:23
  • کد خبر : ۳۱۶۴۹
namayeshgahe-defa-moghadas

لینک کوتاه:

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گشایش یافت

مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس و به همت بسیج دانشجویی، نمایشگاه عکس و آثار حماسه دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گشایش یافت.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز ، مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس و به همت بسیج دانشجویی، نمایشگاه عکس و آثار حماسه دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گشایش یافت.

حجت الاسلام اسماعیل ایزدی، آشنایی دانشجویان با آرمان‌های شهدای جنگ تحمیلی را از مهم‌ترین هدف برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: در این نمایشگاه، بالغ بر 30 عکس از وقایع جنگ تحمیلی درمعرض دید عموم قرار گرفته است.

مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اشاره به استقبال استادان و دانشجويان از این نمایشگاه گفت: برگزاری جلسات، نمایشگاه‌ها و پخش فیلم از حماسه دفاع مقدس می تواند نقش بسزایی در آشنایی دانشجویان با اهداف والای رزمندگان و شهدا ایفا کند.

ایزدی، عزت و اقتدار امروز کشور را مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران دانست و تاکید کرد: بیان واقعیت‌ها و تجربیات جنگ تحمیلی از طریق رزمندگان و شاهدان عینی جنگ می تواند در معرفی این حماسه عظیم به نسل جوان، کمک شایانی کند.

namayeshgahe-defa-moghadas

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه