رفتن به بالا
  • Sunday - 20 September 2015 - 17:27
  • کد خبر : ۳۱۴۸۸
033

لینک کوتاه:

نگذارید جنگ هیچگاه فراموش شود

امام جمعه نگار گفت: نگذارید جنگ هیچگاه فراموش شود باید تمام تلاش خود را در فهماندن هر چه بیشتر جنگ و جهاد به نسل جدید بکار بندیم.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، امام جمعه نگار در جلسه شورای ادارای شهرستان با حضور معاونین و مسئولین شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد   با اشاره به آیاتی از قرآن بر اهمیت تکریم تاکید نمود و گفت: تکریم انواع مختلفی دارد تکریم ایتام، نیازمندان،علما، زنان، ارباب رجوع و..اما یکی از بالاترین تکریم ها ، تکریم پیشکسوتان عرصه جنگ و جهاد است.

وی به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: ایشان می فرمایند که نگذارید جنگ هیچگاه فراموش شود باید تمام تلاش خود را در فهماندن هر چه بیشتر جنگ و جهاد به نسل جدید بکار بندیم.

صادقی در ادامه جلسه  ضمن خیر مقدم و تبریک پیشاپیش عید سعید قربان و روز عرفه گفت: عید قربان روز قربانی کردن همه هوای نفسانی است و امیدواریم که همگی بتوانیم در روز عرفه از متن و محتوای این دعا نهایت استفاده را ببریم.

وی به 31 شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقذس اشاره کرد و گفت: بزرگداشت این هفته، یک سرمایه گذاری مطمئن برای آینده این کشور است و نمایشگر این که ما ملتی هستیم که چنین تجربه بی نظیر و استثنایی در طول تاریخ بشریت را فراموش نمی کنیم و از آن دریای بیکران ، می توانیم تا سالیان سال ، نهال های تشنه و جوان کشور را آبیاری کنیم.

 

وی در بخشی از سخنان خود به دغدغه مقام معظم رهبری در مورد مشکلات مملکت اشاره کرد و گفت: در همین راستا دولت تدبیر و امید به دنبال مذاکراتی است و یکی از اهداف و سیاست های اصلی این دولت رونق اقتصادی کشور و برطرف کردن تحریم های ظالمانه است.

صادقی  در پایان سخنان خود به بازگشایی مدارس نیز اشاراتی کرد و از تمامی دستگاه های اجرایی خوست در این زمینه همکاری خود را با مجموعه آموزش و پرورش به کار ببندند. گفتنی است در این جلسه سرهنگ ملک قاسمی مسئول شورای هماهنگی شهرستان در مورد برنامه های هفته دفاع مقدس توضیحاتی را ارائه نمود.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه