رفتن به بالا
  • Saturday - 12 September 2015 - 11:09
  • کد خبر : ۳۱۳۳۸
der456

لینک کوتاه:

پروژه 20 ساله و همچنان ناتمام استخر شنای بردسیر

٢٠ ساله شد پروژه‌ای که دولت هفتم کلنگ آن را سال ٧٤ به زمین زد و حالا بعد از بیست سال باز هم مسئولین وعده های خود را هر ساله برای افتتاح تمدید می کنند و آخرین وعده را مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان داده است و شنا کردن در آن را منوط به رسیدن بهار ٩٥ می داند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزا رنیوز ، محمود محمودی‌نیا مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان در سفر یک روزه خود به شهرستان بردسیر کفته است :  این استخر تا به امروز 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ان شااله در ابتدای سال 95  افتتاح می گردد.

der456

استخر شنای بردسیر  تا قبل از این و در دولت هفتم ، مبلغ ۷۰ میلیون ریال اعتبار در ابتدای زمان آغاز عملیات اجرایی جذب کرده و ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی شامل اجرای فونداسیون و اسکلت فلزی غیر‌مقاوم داشته است.

اسکلت فلزی غیر مقاوم  که در گذشته در این محل نصب شده بود، به علت مشکلات فنی برداشته شده و اسکلت جدید باید محکم‌تر از قبل ساخته می شد .

کار احداث جدید استخر شنای بردسیر با اختصاص اعتبار ۴ میلیاردی از محل اعتبارات سفرهای ریاست جمهوری  دولت دهم بعد از ۱۵ سال از سر گرفته شده بود و به گفته استاندار پیشین کرمان  این استخر قرار بود  تا پایان تیرماه ۹۱  به بهره‌برداری برسد.

اما این پروژه بعد از 15سال راکد ماندن بعد از ساخت چند ساله به دلیل کمبود اعتبار به حالت راکدرفته بوداین پروژه اکنون 20 ساله شده است  کهمحمود محمودی‌نیا مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان در سفر خود به بردسیر افتتاح آن ار ابتدای سال 95 اعلام کرده است .

پیش از این نیز هادی ارشادی معاون فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان  در همین زمینه گفته بود با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این پروژه در سال ۹۳ به اداره کل راه و شهرسازی واگذار شده است، اظهار کرد: در حال حاضر اعتبار تخصیص‌ یافته برای این پروژه در زمینه اجرای سقف آن  هزینه شده‌است تا از تخریب ساختمان توسط عوامل طبیعی جلوگیری شود.

معاون فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان با بیان اینکه برای اتمام این پروژه حدود یک و نیم میلیارد ریال اعتبار نیاز است، گفته بود  در صورت تامین اعتبار، این پروژه در مدت شش ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

 

salon shena1

 

 

 

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه