رفتن به بالا
  • Tuesday - 15 September 2015 - 13:40
  • کد خبر : ۳۱۴۲۴
gg

لینک کوتاه:

کشته های ایرانی حادثه مسجدالحرام به 11 تن رسید/پیکر جان باختگان به کشور باز میگردد

معاون حج عمره و عتبات سازمان حج و زیارت گفت: شمار جانباختگان ایرانی حادثه سقوط جرثقیل در مسجد الحرام به 11 تن رسید.

به گزارش هزار نیوز ؛
به گزارش هزار نیوز ، حمید محمدی معاون حج عمره و عتبات سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه  اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به مفقود شدن سه زائر ایرانی در حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام ، اظهار کرد : با توجه به اطلاعات دقیقی که از طریق همراهان این سه زائر به دست آمد مشخص شد این زائران دقیقا در نقطه حادثه قرار داشتند از این رو نتیجه جمع بندی ها فوت این زائران را محرز کرد.

معاون حج عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به هویت این سه زائر تصریح کرد: مریم آل‌طه فرزند میرجواد با شماره کاروان 11266، فاطمه دامغانی فرزند ذبیح‌الله با شماره کاروان 22124، کبری بیگم میرغفوری فرزند میرحسین با شماره کاروان 22124از کشته شدگان حادثه مکه هستند.

وی افزود: خبر فوت این افراد به خانواده‌هایشان اطلاع داده شده است بنابراین تعداد کشته‌های ایرانی حادثه مسجدالحرام به 11 تن رسید.

محمدی تصریح کرد: در حال حاضر تیم پزشکی در حال شناسایی پیکرهای این زائران هستند و تا پایان امروز نتیجه بررسی ها برای شناسایی اعلام خواهد شد.

معاون حج،عمره و عتبات سازمان حج و زیارت در پایان گفت: پیکر یکی از جان باختگان با رضایت خانواده وی در مکه مکرمه دفن خواهد شد و تلاش می شود سایر پیکرهای جان باختگان تا روز پنجشنبه به گشور بازگردانده شود.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه