رفتن به بالا
  • Tuesday - 8 September 2015 - 12:00
  • کد خبر : ۳۱۲۴۵
bardsir-folad6

لینک کوتاه:

گزارش تصویری /مراحل ساخت اولیه کارخانه جهان فولاد بردسیر

پروژه مجتمع جهان فولاد بردسیر سال 68 کار خود را براساس ساخت ماشین آلات معدنی آغاز کرد که به دلایل مختلف اقتصادی و مشکلات خارجی اجرایی نشد اما در حال حاضر با تغییر کاربری به مجتمع فولاد در سال آينده فاز اول آن به بهره برداری می رسد.

به گزارش هزار نیوز ؛

 

به گزارش هزار نیوز ، مجتمع فولاد بردسير براي آغاز به كار و افتتاح ، با مشكلات متعددي روبرو بود که سبب تاخير چند ساله دراجراي آن شد. در دهه اول و دوم اين پروژه كاملا مسكوت بود و بنا به دلايل مديريتي حرفي از آن به ميان نيامد. پس از فعاليت خوب و گستره صنايع فولاد استان، نگاه ها به سمت اين پروژه كشيده در حالي كه پيشرفت آنچناني در كار نبود و برخي از مسئولان در اين مورد صحبت هايي انجام دادند. درطول اين چند سال مشخص شد كه اين پروژه به دليل مشكلات مالي متوقف شده و پس از تامين منابع مالي، مشكلات ديگري گريبانگير اين طرح است.

پروژه فولاد بردسیر در سال ۹۰ تنها ۳۲ درصد اجرایی شده بود و طبق گفته مدیر پروژه فولاد بردسیر پروژه یک میلیون تنی فولاد بردسیر در یک فاز تعریف شده و در نهایت تا مهر ماه سال آینده به مرحله بهره برداری می‌رسد.

۱۸ پروژه در این ۲۷ سال برای مجتمع تعریف شده بود که به دلایل مختلف اجرایی نشد اما در حال حاضر با تغییر کاربری به مجتمع فولاد ۷۵درصد ماشین آلات برای افتتاح فاز اول این مجتمع تا پایان سال 95در کارگاه آماده نصب هستند .

200 میلیارد تومان برای راه اندازی مجتمع جهان فولاد بردسیر سرمایه گذاری شده و برای راه اندازی کل این مجتمع 600میلیارد تومان سرمایه گذاری نیاز است.

bardsir-folad1 bardsir-folad2 bardsir-folad3 bardsir-folad4 bardsir-folad5 bardsir-folad6 bardsir-folad7 bardsir-folad8 bardsir-folad9 bardsir-folad10 bardsir-folad11 bardsir-folad12

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه