رفتن به بالا
  • Sunday - 18 October 2015 - 12:19
  • کد خبر : ۳۱۹۳۷
fetneh

لینک کوتاه:

استاندار ساعي و خدوم برخورد انقلابي به فتنه و فتنه اندوزان دارد

امام جمعه بافت با ابرازخوشحال و خرسندي گفت: الحمدالله مهندس رزم حسيني استاندار كرمان بدون هيچ نگاهي، نه نگاه سياسي و نه نگاه جناحي، يك برخورد انقلابي به اين مسئله كرد و جناب اسلامي را از سمتشان عزل كرد

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز ،حجت الاسلام مهدي زاده امام جمعه شهرستان بافت در گفتگو با ” صبح رابر“؛ به دنبال اقدام انقلابی مهندس رزم حسینی استاندار کرمان مبنی برعزل یکی از مدیر ان خاطی استانداری که اخیراً با یکی از فتنه گران دیدار کرده بود، گفت: از حركت انقلابي و حماسي مهندس رزم حسيني؛ نسبت به برخورد با فتنه و عاملين فتنه صميمانه تشكر و قدرداني مي كنم.

اسلامی-1
وي ادامه داد: با توجه به اينكه عباس اسلامي مدیرکل سیاسی انتخاباتی استانداری کرمان؛ ديداري با يكي از سران فتنه در حسينيه جماران داشت و در سايت ها؛ عكس جناب اسلامي با عامل فتنه پخش شد؛ اعتراضي هم كه حقير در بين ائمه جمعه استان كرمان در مكان جوپار داشتم به همين مسئله بود؛ كه چرا با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري و بصيرت افزايي مقام عظماي ولايت در بحث فتنه و فتنه اندوزان، چرا بايد از مجموعه و پيكره دولت كساني پيدا بشوند كه ديداري با عاميلن فتنه داشته باشند.
امام جمعه بافت با ابراز خوشحال و خرسندي تصريح كرد: الحمدالله مهندس رزم حسيني استاندار  كرمان بدون هيچ نگاهي، نه نگاه سياسي و نه نگاه جناحي، يك برخورد انقلابي به اين مسئله كرد  و جناب اسلامي را از سمتشان عزل كردند ، جداً جاي تشكر و قدرداني از مهندس رزم حسيني دارم و اين نشانه دهنده استاندار ساعي و خدوم بودن كه توجه به فرمايشات ولايت در مسئله فتنه اندوزان دارد.
وي با بيان اينكه اين را نيز مي طلبد مهندس رزم حسيني استاندار بزرگوار نسبت به انتخاب جايگزين نيز توجه و عنايت ويژه اي داشته باشند، افزود: سمت مدير كل سياسي استانداري بسيار مهم است ؛ كسي ديگري پيدا شود؛ خداي ناكرده، چهره استانداري و چهره دولت را خدشه دار كند. چون عده اي فكر مي كند كه مي تواند از افراد فتنه گر كساني در تسامح در مسائل دين و ارزشها دارند؛ فكر مي كنند از قِبل دولت؛ از گُُرده دولت مي توانند به مقاصد شوم خودشان برسند و بي توجه به مسئله فتنه بشوند.
حجت الاسلام مهدي زاده گفت: ثابت كنند؛ دولت به هيچ عنوان با كساني كه با عاميلن فتنه سر كار دارند با كساني كه با فتنه گران ارتباط دارند هيچ اغماضي نخواهد كرد. لذا برخورد قاطع؛ خدوم  را اسلامي خواهد كرد.
وي تأكيد كرد: انتظار مي رود ما ديگر شاهد اين مسائل در استان نباشيم؛ آن هم در پيكره عظيم نمايندگي دولت در استانداري چنين افرادي پيدا بشود. لذا اميدواريم كه با انتخاب ديگر، فرد بسيارشايسته، نگاه جناحي و حزبي نداشته باشيم و به نگاه سياسي كشور توجه داشته باشد؛ و ي خاطرنشان كرد: با سياست و آرمان هاي و معيارهاي مقام عظماي ولايت مسائل سياسي كشور را پيش ببرد. ان شاءالله مورد رضايت امام زمان (عج) و حجت بر حقش حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) قرار گيرد.
انتهاي پيام /۵۰۵۷

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه