رفتن به بالا
  • Thursday - 29 October 2015 - 20:14
  • کد خبر : ۳۲۱۹۵
haf-basej

لینک کوتاه:

برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در بردسیر تشریح شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بردسیر برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در شهرستان بردسیر را تشریح کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، صمد ایمانی در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: هفته بسیج دانش‌آموزی گرامیداشت یاد شهدای دانش‌آموز 13 آبان ماه سال 57 است که توسط ایادی استکبار به شهادت رسیدند و در ادامه گرامیداشت یاد و خاطره 36 هزار شهید دانش‌آموز در دوران دفاع مقدس است.

وی تاکید کرد: برنامه‌های در نظر گرفته شده دانش‌آموز محور است و از دانش‌آموزان برای اجرای برنامه‌ها، نظرسنجی به‌عمل آمده است.

ایمانی با بیان اینکه نخستین روز از این هفته با عنوان “دانش‌آموز بسیجی، ایثار وتعالی معنوی ” نام‌گذاری شده، گفت: دیدار با خانواده معظم شهدای دانش‌آموز و عطرافشانی مزار شهدای دانش‌آموز توسط دانش‌آموزان در این ‌روز انجام می‌شود.

وی عنوان دومین روز از این هفته را “دانش‌آموز بسیجی، انتظار و عدالت‌خواهی ” عنوان کرد و حضور سازمان یافته دانش آموزان بسیجی در نماز جمعه و برگزاری جلسه بصیرتی فرمانده حوزه دانش اموزی با فرمانده های واحد های پیشگام در این روز خبر داد.

 

این مسئول از نام‌گذاری روز سومین با عنوان “دانش‌آموز بسیجی شجاعت و آرمان‌خواهی” ” خبر داد و تصریح کرد: کوهپیمایی دانش‌آموزان پیشگام در این روز برگزار می شود .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  بردسیر افزود: چهارمین روز “دانش‌آموز بسیجی، بصیرت و ولایت‌مدا ری” نام گرفته و دیدار با امام جمعه شهرستان  و اعزام مرحله دوم دانش آموزان دختر به راهیان نور در این ‌روز انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در پنجمین روز از این هفته که ” دانش‌آموز بسیجی، خلاقیت و نوآوری ” نام گرفته، مسابقه ورزشی دو رهروان شهدای دانش‌آموز و برگزاری صبحگاه سراسری ایثار و شجاعت در مدارس در این روز خبر داد

ایمانی عنوان ششمین روز از این هفته را ” دانش‌آموز بسیجی، اخلاق و پایداری” بیان کرد و ابراز داشت: در این روز هم‌اندیشی نخبگان علمی و دیدار با فرماندار شهرستان  و تجلیل از دانش‌آموزان نخبه و برتر در دستور کار قرار دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  بردسیر به یوم‌الله 13 آبان اشاره کرد و گفت: در آخرین روز که با عنوان “دانش‌آموز بسیجی، مقاومت و استکبارستیزی” نام گرفته، شاهد حضور گسترده دانش‌آموزان در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع “مرگ بر آمریکا” در مسیر راهپیمایی خواهیم بود.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه