رفتن به بالا
  • Tuesday - 6 October 2015 - 08:47
  • کد خبر : ۳۱۷۶۵
mena

لینک کوتاه:

بی‌تدبیری آل‌سعود، حج را به «محشر منا» تبدیل کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با ابراز تاسف از شهادت جمعی از حجاج مسلمان در منا گفت: متاسفانه بی‌تدبیری و بی‌کفایتی آل‌سعود، حج امسال را به «محشر منا» تبدیل کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ،رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با ابراز تاسف از شهادت جمعی از حجاج مسلمان در منا گفت: متاسفانه بی‌تدبیری و بی‌کفایتی آل‌سعود، حج امسال را به «محشر منا» تبدیل کرد.

دکتر کمال جوانمرد، یاد و خاطره جان‌باختگان ایرانی این حادثه را نیز گرامی داشت و افزود: رژیم منفور آل‌سعود برای چندمین بار است که دست خود را به خون مردم بیگناه آلوده کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به جنایات هولناک‌ عربستان در یمن نیز اشاره کرد و افزود: آل‌سعود تمامی تلاش خود را صرف بمباران یمن و حمایت از گروه تروریستی داعش کرده و به همین جهت صلاحیت مدیریت حج را ندارد.

وی با ابراز ناراحتی از نحوه جمع آوری پیکر های پاک جان باختگان حادثه دلخراش منا گفت: رفتار غیرانسانی آل‌سعود در زمینه جمع آوری پیکرهای پاک جان باختگان به دور از عرف اسلامی است.

جوانمرد خواستار محاکمه آل‌سعود و مقصران اصلی این حادثه شد و افزود: به منظور جلوگیری از تکرار مجدد این حوادث، شایسته است سران کشورهای اسلامی با انجام تدابیری، مدیریت حج را برعهده گیرند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه