رفتن به بالا
  • Tuesday - 20 October 2015 - 08:15
  • کد خبر : ۳۱۹۴۶
avaz

لینک کوتاه:

تجمع عزاداران حسینی مقابل تالار وحدت در اعتراض به تک خوانی یک زن+بیانیه پایانی

دقایقی پیش جمعی از عزاداران سید الشهداء از چهار راه حافظ به سمت تالار وحدت حرکت کردند.

به گزارش هزار نیوز ؛

بهگزارش هزار نیوز به نقل از راه دانا ، دقایقی پیش جمعی از عزاداران سید الشهداء از چهار راه حافظ به سمت تالار وحدت حرکت کردند.

دسته عزاداری این افراد در اعتراض به تک خوانی یک زن در تالار وحدت تهران به بهانه اجرای اپرای عاشورا صورت گرفته است.

این افراد با شعار ” لبیک یا حسین” به سمت تالار وحدت حرکت کردند و در ابتدای این تجمع هم عنوان شد که این برنامه بعد از سر دادن شعار و قرائت بیانیه در مقابل تالار وحدت اعلام خواهد شد.

بیانیه پایانی تجمع کنندگان عزاداران حسینی به تک خوانی یک زن

بیانیه تجمع کنندگان عزاداران حسینی به تک خوانی یک زن مقابل تالار وحدت به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

دسته جات عزاداری سید و سالار شهیدان و مردم عزادار تهران در پی حرمت شکنی و وهن مقدسات دینی و تک خوانی زنان آن هم در عزای سید الشهدا اعلام می دارد:

1- این شب ها، تالار وحدت محفل گروهی شده است که حرمت عاشورا و مقدسات دینی مردم را شکسته اند و وزارت ارشاد در حالی به این بی حرمتی و تک خوانی مجوز داده است که حتی پیروان دیگر ادیان الهی هم به عزاداری امام حسین (ع) و یارانش می پردازند.

2- ما دسته جات و هیئت های مذهبی تهران، توهین به عاشورای حسینی و سکوت و حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از خوانندگان زن و هتاکان به ارزش های اسلامی را محکوم کرده و اعلام می داریم: دیگر زمان توهین روزنامه های زنجیره ای به اهل بیت (ع) و سکوت مسئولان ارشاد به سر رسیده است.دیگر دوره تکذیب ها و ادعاهای خلاف واقع وزارت ارشاد گذشته است.دیگر زمان ادعای اینکه به مراجع و مردم گزارش های غلط داده می شود سپری شده است و امروز مردم به چشم خود شنیده اند که چگونه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت تدبیرو امید مجوز تک خوانی و وهن مقدسات را به اسم اپرای عاشورا صادر کرده است.

3- ما به قوه قضائیه اعلام می کنیم که بدون شک در این توهین صورت گرفته به ساحت امام حسین(ع)  شما نیز مقصرید.کوتاهی آشکار شما در برخورد با خوانندگان زن و تبرئه ایشان یکی پس از دیگری منجر به فعالیت دوباره این هتاکان و توهین به اهل بیت (ع) آن هم در عزای امام حسین (ع) گردید.ما از حضرت آیت الله آملی لاریجانی خواستار برخورد قاطعانه با تبرئه کنندگان زنان حرمت شکن هستیم.

4- ما ضمن عزاداری برای تحریف عاشورا و بلایی که امروز بر قیام امام حسین(ع) آورده اند ضمن توقف اپرا از نیروی انتظامی برخورد آنی و قاطعانه با توهین کنندگان و متخلفان را خواستاریم.

لبیک یا حسین

جمعی از عزاداران حسینی

انتهای پیام/ن

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه