رفتن به بالا
  • Friday - 2 October 2015 - 17:47
  • کد خبر : ۳۱۷۰۹

لینک کوتاه:

تدبیر بی تدبیری

سلام آقای…… یادتان هست گفته بودید خط شکنی توافق ژنو به ریاض می روید؟ این هم نتیجه خط شکنی در توافق بد. به گزارش هزار نیوز به نقل از  مریان خبر ، دید که بی تدبیری در منا چه کرد؟ چطور بیش از 400 ایرانی کشته شدند و حالا پیکر بیش از نیمی از آنها به کشور بازنمی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سلام آقای…… یادتان هست گفته بودید خط شکنی توافق ژنو به ریاض می روید؟ این هم نتیجه خط شکنی در توافق بد.

به گزارش هزار نیوز به نقل از  مریان خبر ، دید که بی تدبیری در منا چه کرد؟ چطور بیش از 400 ایرانی کشته شدند و حالا پیکر بیش از نیمی از آنها به کشور بازنمی گردد. چطور پاسبورت ایرانی عزت پیدا کرد و ایرانیان با عزت شدند.

شبکه الحدث کشته ایرانی را هلاک شده خواند. النهار ایرانی را نجس نامید. راستی امیدی دارید همین قضیه در برجام هم تکرار نشود. برجام خوانی با تمام طول و تفسیرش تعهداتی برای ما دارد. ما برای چه چیزی باید به هر کس و ناکس باید تعهد بدهیم. چرا باید عزت و اقتدار ملی به راحتی شکسته شود. عده ای که هر روز دولت قبلی را به هر بهانه ای سرکوب می کنند خوب می دانند احمدی نژاد هر قدر ضعف داشت برای یک تار موی ایرانی ارزش قایل بود و به اوباما آن لفظ معروف را گفت. آیا شما جرات دارید به بشکه های نفتی عربی کلمه ای در مورد فجایع اخیر بگویید. راستی به هیچ تجمعی اجازه نمی دهید. راستی آزادی بیان که می گفتید فقط در مورد دولت قبلی مصداق دارد. مردمی که عزیزانشان کشته شده حتی حق اعتراض هم ندارند. حق ندارند به عربستان چیزی بگویند. وزارت کشور فقط تعویض فرمانداران را مد نظر قرار می دهد و برای مردم حقی قایل نیست. راستی اگر بزن برقص بود و کنسرت خانم های خواننده در مقابل سفارت عربستان برقرار بود مجوزی صادر می شد؟ کم کم به یاد عهدنامه هایی می افتیم که حضرات قدیم امضا کردند و به بهای پاره پاره شدن ایران چند صباحی تعدادی حکومت کردند. آیا شرافت ما همین قدر می ارزید که طالبان بورسیه اروپا و امریکا باید از ان بهره مند می شدند. راستی مردم عزادارند و …….

انتهای پیام /ج

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه