رفتن به بالا
  • Monday - 26 October 2015 - 12:40
  • کد خبر : ۳۲۱۱۴
shora

لینک کوتاه:

دعایی که ۱۵ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر کرمان را در مظان اتهام قرار داده است

عضو شورای اسلامی شهر کرمان گفت:وقتی شخصی در جراید عمومی ادعایی می کند باید مستنداتی جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی داشته باشد که در این رابطه 15 نفر از اعضای شورای شهر در مظان اتهام هستند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، کمال جوانمرد عضو شورای اسلامی شهر کرمان در گفتگو با سرویس سیاسی ” آرمان کرمان “  ؛ در رابطه با  ادعایی که  زنگی آبادیی ، پیمانکار برخی از پروژه های عمرانی شهر کرمان در روزنامه ” پیام ما”  کرده بود  ،اظهار داشت:  در شورای شهر خواستمشخص مدعی به شورای عمومی خوانده شود تا در رابطه با دو ادعای وی که مربوط به سال گذشته بوده  است شفاف سازی شود.

وی ضمن بیان ادعاهای زنگی آبادی افزود : یکی از ادعا های این شخص مبنی بر این است که شورای شهر چوب لای چرخ وی گذاشته است و مانع از انجام شدن پروژه های پل کوثر و سیدی شده است .

جوانمرد ضمن شفاف سازی ادعای مدعی افزود : از ادعاهای دیگر این شخص اخذ مبلغی پول و مطالباتی توسط یکی از اعضای شورای شهر از وی بوده استکه با نشان دادن پیامکی ادعا کرده است یکی از اعضای شورا از وی مطالباتی کرده است که طی این ادعا به ۱۵ نفر اتهام وارد شده است که ما از هییت استان خواستیم وی دستگیر شود ولی بدلیل مشغله های کاری و انتخاب شهردار این قضیه را مشمول زمان کردند .

عضو شورای اسلامی شهر کرمان ادامه داد: بنوعی خودم وارد عمل شدم و به دادستانی شکایت کردم و  پرونده به شعبه ۱۶ دادپرسی ارجاع داده شد و  شکایت خود را تفهیم کردم که  قطعا قضیهرا خصوصا اتهام دوم را پی گیری خواهم کرد.

وی با بیان اینکه ما از شخص مدعیخواستیم تا ادعای خود را پی گیری و احقاق حق کند ، تاکید کرد : وی  در این رابطه کاری انجام نداده است  و امسال دوباره ادعای خود را علم کرده است که من ادعای وی را نه رد و نه تایید می کنم چرا که وقتی شخصی در جراید عمومی ادعایی می کند باید مستنداتی جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی داشته باشد که در این رابطه ۱۵ نفر در مظان اتهام هستند و  همه تلاش ما این است که اعاده حیثیت نماییم  .

جوانمرد در رابطه با انتخابات هییت رییسه شورای اسلامی شهر کرمان ابراز کرد : با زیر پا گذاشتن دو بند قانونی از جمله: عدم رعایت ۲۴ ساعت و دیگر اینکه دعوت نامه بصورت مستند و کتبی به اعضا داده نشده است شکایت خود را به فرماندار و شورای استان تفهیم کردم که شورای استان شکایت را به هییت حل اختلاف استان فرستاده است و  رونوشت نامه را به شورای عالی استان ها و به مدیر کل سیاسی وزارت کشور فرستادیم که مشمول زمان شده است و منتظر هستیم تا با قانون سلیقه ای برخورد نشود .

عضو شورای  اسلامی شهر کرمان  بیان کرد :در هر حال شورای شهر منتظر جواب است و دستگاه های نظارتی باید جوابگو باشند که آیا این قضیه جهت قانونی دارد؟ و بر چه اساسی این دو بند ملغی شده است و اگر قانونی نیست ، دوباره انتخابات برگزار شود .

جوانمرد گفت: شب گذشته علی بابایی با ۱۵ رای ،بعنوان شهردار منصوب گردید که امیدواریم هیچ جناحی قصد مصادره کردن بابایی را نداشته باشد .

انتهای پیام/۶۴۶۰

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه