رفتن به بالا
  • Thursday - 1 October 2015 - 19:49
  • کد خبر : ۳۱۶۹۴

لینک کوتاه:

روایت زن مجروح فلسطینی از فاجعه منا

یک زن فلسطینی که در فاجعه منا مجروح و در بیمارستان بستری شده است مشاهدات خود را از این فاجعه بیان کرد که نشان دهنده کوتاهی مقامات سعودی در رسیدگی سریع به آسیب دیدگان در این فاجعه است. به گزارش هزار نیوز، مشرق به نقل از شبکه تلویزیونی النیل، این زن فلسطینی به خبرنگار این […]

به گزارش هزار نیوز ؛

یک زن فلسطینی که در فاجعه منا مجروح و در بیمارستان بستری شده است مشاهدات خود را از این فاجعه بیان کرد که نشان دهنده کوتاهی مقامات سعودی در رسیدگی سریع به آسیب دیدگان در این فاجعه است.

به گزارش هزار نیوز، مشرق به نقل از شبکه تلویزیونی النیل، این زن فلسطینی به خبرنگار این شبکه گفت: «ما در حال بازگشت از رمی جمرات بودیم. زمانی که از دروازه بزرگ رد می شدیم جمعیت انبوهی سر رسید و ازدحام شدیدی ایجاد شد و جمعیت به هم فشرده شد. من به زمین افتادم ولی چهار دست و پا جلو رفتم تا خودم را به نرده ها رساندم و به مدت سه ساعت تمام به نرده ها چسبیده بودم. در حالی که من به نرده ها چسبیده بودم مردم روی همدیگر می افتادند. چهار ساعت گذشت و خیلی ها مردند و من چسبیده به نرده ها فقط نگاه می کردم و فریاد می زدم« یارب، یارب».

این زن فلسطینی در حالی که گریه می کرد افزود: «صحنه بسیار وحشتناکی بود. مرگ بود. تعداد خیلی زیادی مردند. همه روی هم افتاده بودند و کسانیکه بالا بودند از روی آنهایی که افتاده بودند رد می شدند».

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه