رفتن به بالا
  • Saturday - 31 October 2015 - 13:58
  • کد خبر : ۳۲۲۲۳
087

لینک کوتاه:

شهید فهمیده می تواند الگوی ویژه ای برای تمامی دانش آموزان باشد

امام جمعه بردسیر در جلسه شورای اداری شرهستان گفت:شهید فهمیده که به طبق فرمایشات امام (ره) رهبر و پیشوا معرفی شد می تواند الگوی ویژه ای برای تمامی دانش آموزان ما باشد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، امام جمعه بردسیر در این جلسه ضمن تسلیت سوگواری ایام محرم  و یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهیدان دانش آموز گفت: شهید فهمیده که به طبق فرمایشات امام (ره) رهبر و پیشوا معرفی شد می تواند الگوی ویژه ای برای تمامی دانش آموزان ما باشد. و امیدواریم بسیج دانش آموزی بتواند افرادی مانند شهید فهمیده تربیت کند و تحویل جامعه بدهد. وی در ادامه به موضوع پدافند غیر عامل اشاره کرد و گفت: طبق فرمایشات رهبری دفاع از مملکت از واجبات است و دفاع اشکال مختلفی دارد و منحصر به دفاع نظامی نیست و اصولا اگر آمادگی غیر نظامی در یک کشور وجود نداشته باشد، تهاجم نظامی خواهد شد.

فرماندار نیز ضمن خیرمقدم و آرزوی قبولی عزاداری ها در ایام سوگواری ماه حرم به هفته پدافند غیر عامل اشاره کرد و گفت: 4 تا 10 آبان ماه به عنوان این هفته نامگذاری شده است و در شهرستان برنامه ای بزرگداشت این هفته تدوین گردیده است و با توجه به ظرفیت کشاورزی در شهرستان رزمایش زیستی با موضوع بیماری مشترک بین انسان و حیوان در منطقه کهنک اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اصل پدافند غیر عامل این است که کشور را نسبت به حوادث و آسیب ها مصون سازی نمائیم. تهدیدات به دو صورت طبیعی و غیر طبیعی وجود دارد و ما باید در مقابل هر دونوع تهدید به ویژه تهدید انسان ساخت آمادگی کامل را داشته باشیم.

صادقی در ادامه به روز 13 آبان و روز دانش آموز اشاره کرد و گفت: تمامی دستگاه ها با هماهنگی شورای تبلیغات برنامه ریزی  این روز را به صورت کامل انجام دهند. جواد صادقی در بخشی از سخنان خود به انتخابات امسال اشاره کرد و گفت: باید تمامی ادارات و دستگاه های شهرستان با فرمانداری  همکاری لازم را در  زمینه در اختیار گذاشتن تجهیزات، ماشین آلات و نیرو داشته باشند تا انتخابات با شکوه و با حضور حداکثری مردم را امسال شاهد باشیم.

وی در پایان انتصاب جدید زهرا موسی پور معاون سابق فرمانداری را به عنوان سرپرست اداره اجتماعی استانداری تبریک و از زحمات صادقانه وی تقدیر و تشکر نمود.

 

جلسه شورای اداری شهرستان به مناسبت هفته پدافند غیر عامل با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه