رفتن به بالا
  • Tuesday - 13 October 2015 - 13:54
  • کد خبر : ۳۱۸۴۰
56

لینک کوتاه:

عکس / اهداي رايگان گيرنده ديجيتال در بردسیر روشي براي مقابله با ماهواره

چندي است كه طرح جمع‌آوري داوطلبانه گيرنده‌هاي ماهواره به عنوان يكي از اولويت‌هاي پايگاه‌هاي بسيج مناطق مختلف كشور اجرايي شده و بر اين اساس دارندگان تجهيزات ماهواره به منظور مقابله با تبعات منفي ماهواره مي‌توانند دستگاه‌هاي خود را به صورت داوطلبانه به مراكز بسيج تحويل دهند و در ازاي آن يك دستگاه آنتن ديجيتال دريافت كنند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، صمد ایمانی فرمانده بسیج ناحیه بردسیر  با بيان اينكه يكي از برنامه‌هاي بسيج در مقابله با معضل ماهواره، دادن دستگاه ست‌تاپ باكس (گيرنده‌ديجيتال) رايگان است، تصريح كرد: افرادي كه از ماهواره استفاده مي‌كنند، مي‌توانند با دادن ماهواره به يكي از پايگاه‌هاي بسيج يا ناحيه مقاومت، يك دستگاه گيرنده ديجيتال رايگان تحويل بگيرند.

فرمانده بسیج ناحیه بردسیر  اظهار کرد: امروزه بیش از 163 شبکه فارسی‌زبان ماهواره‌ای تخریب بنیان خانواده‌های ایرانی را هدف گرفته است.

وی با اشاره به اینکه ترویج بسیاری از ناهنجاری‌ها و ضد ارزش‌ها و نیز کم‌رنگ شدن بسیاری از ارزش‌ها و هنجارها از برنامه‌های مهم شبکه‌های ماهواره‌ای ضد جمهوری اسلامی ایران است عنوان کرد: متأسفانه خانواده‌های ایرانی خودشان نیز نمی‌دانند که مورد چه هجوم ناجوانمردانه‌ای از طریق ای ن شبکه‌های ماهواره‌ای قرار گرفته‌اند.

فرمانده بسیج ناحیه بردسیر با اشاره به لزوم ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به منظور خنثی سازی فعالیت این شبکه‌های استکباری تصریح کرد: امروز امربه معروف و نهی از منکر نیاز به بستر ساز در جامعه دارد و این بسترسازی تنها با کار فرهنگی انجام خواهد شد.

ایمانی عنوان کرد: جمع آوری ماهواره ها از پشت‌بام‌ خانه‌های مردم باید از طریق سیاست‌های تشویقی و اقناعی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: خانواده باید توجیه شود که ماهواره‌ها ابتدا به خود آنان آسیب وارد می‌کند و پس از آن جامعه دچار ناهنجاری می‌شود.

ماجراي تحويل سيستم‌هاي ماهواره‌اي شايد نمادي باشد براي مبارزه با شبكه‌هايي با سريال‌هاي خيانت‌محور كه كمر به فروپاشي بنيان خانواده‌هاي ايراني بسته‌اند، شبكه‌هايي كه سريال‌هاي ترك را با قيمت‌هاي آنچناني از پخش‌كنندگان خريداري مي‌كنند و با دوبله‌هاي مناسب مقابل ديدگاه مخاطبان فارس زبان مي‌گذارند.

شايد آن روزهاي اولي كه شبكه‌هاي فارسي زبان ماهواره، حيات جنجالي خود را كليد زده بودند، شنيدن اين مسئله كه ماهواره براي فروپاشي اخلاق و خانواده ايراني دست به كار شده، براي بسياري غيرقابل باور بود اما اين روزها ديگر همه آدم‌هاي اين شهر ‌مي‌دانند كه اين سريال‌هاي سرتا پا بي‌اخلاقي براي چه با اين حجم خريداري و دوبله مي‌شوند و بر آنتن اين شبكه‌هاي رنگارنگ جاي مي‌گيرند.

ادامه اين حركت هم براي درمان آسيب‌هاي شبكه‌هايي كه تنها هدف‌شان، آسيب رساندن به ارزش‌هاي خانواده‌هاي ايراني است مفيد فايده خواهد بود.

bardsir-mahvareh4

56

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه