رفتن به بالا
  • Tuesday - 27 October 2015 - 08:32
  • کد خبر : ۳۲۱۲۴
fetneh

لینک کوتاه:

مقابله با فتنه اقدام اعتدالی استاندار شجاع کرمان

بی هیچ ریب و شکی اقدام استاندار محترم مبنی بر، برکناری اسلامی از سمت خویش مرهمی بود بر زخم های کرمانی ها تا بدانند عدالت و اعتدال _شعاری که اجرا شدنش جرئت می خواهد _ خوشبختانه از سوی استاندار کرمان اجرا شده است،

به گزارش هزار نیوز ؛
به گزارش هزار نیوز به نقل از  “زنان کویر“ ، فتنه همواره رنگ فتنه دارد. گذر زمان، شعار و حتی اشخاص هم نمی توانند معنای آن را عوض کنند. خط قرمزی که رهبری و مردم نسبت به آن بارها هشدار داده اند اما با وجود آن که همه اذعان دارند فتنه خط قرمز رهبری و مردم است، هنوز عده ای هستند که قصد ایجاد ارتباط و برگرداندن فتنه گران به جامعه دارند.

جالبتر این که اگر کسی از بدنه دولت در هر سطحی بخواهد به این خواسته ی رهبری و ملت پاسخ دهد و در برابر اقدامات ناشایست برخی افراد بایستد او را تخریب شخصیت کرده و تهدید می کنند که نامه می دهیم به بزرگان و اعتراض خود را بیان خواهیم کرد و …

مثالش همین شهر خودمان ، کرمان، در چند هفته اخیر شاهد کش مکش های متعدد برای عزل حجت‌الاسلام عباس اسلامی، مدیر کل سیاسی و انتخاباتی استاندار در پی دیدار او با یکی از سران فتنه بوده است. موضوعی که برای مردم ولایت مدار استان و همه ی مسئولینی که بر خط رهبری و عدالت هستند  قابل قبول نبود.

بی هیچ ریب و شکی اقدام استاندار محترم مبنی بر، برکناری اسلامی از سمت خویش مرهمی بود بر زخم های کرمانی ها تا بدانند عدالت و اعتدال _شعاری که اجرا شدنش جرئت می خواهد _ خوشبختانه از سوی استاندار کرمان اجرا شده است، اقدامی که ارتباط و نزدیکی استاندار را با مردم انقلابی کرمان نشان داد.

جالب است که در این میان برخی از احزاب نامه می نویسند و می گویند که حامی دولت هستیم اما به برخی از رفتارها معترضیم و از این که استاندار کرمان به خطوط رهبری و خواسته ی شهروندان توجه نموده  و مدیر کل سیاسی و انتخاباتی خود را از سمت برکنار کرده است ، انتقاد کرده اند و این اقدام استاندار را یک اشتباه خوانده اند.

سوال این جاست که آیا توجه استاندار به خطوط رهبری و خواسته ی شهروندان یک اقدامی اشتباه است و یا دیدار با سرانه فتنه اي كه تنها هزاران ميليارد تومان ضرر مالي اقدامات غير قانوني شان بوده است؟

حزب دیگری از برکناری اسلامی در این برهه از زمان، اظهار تاسف کرده است و این چنین بیان می کند که مدیر کل سیاسی انتخاباتی استاندار فردی راستگو و صادق است این در حالی است که معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان یکی از دلایل برکناری وی را تخلف تشکیلاتی و عدم صداقت در برابر رده مافوق عنوان کرده است.

هر چند که عدم حضور وی در مراسم تودیع ، خود نشان از بی توجهی به مسئولین و مردم کرمان بود و نامه ی استعفای وی درست سه روز بعد از برکناری اش خالی از اما و اگر نیست، اما در میان همه ی پیغام ها و  نامه نگاری ها ، اقدام انقلابی و شجاعانه ی استاندار محترم است که قابل ستایش از سوی مردم کرمان بوده است.

ا.پ

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه