رفتن به بالا
  • Thursday - 1 October 2015 - 19:52
  • کد خبر : ۳۱۶۹۵

لینک کوتاه:

نام خبرنگار صداوسیما در فهرست جانباختگان منا

با اعلام فهرست جان باختگان ایرانی فاجعه منا، نام سیدحمید میرزاده خبرنگار صدا و سیما همراه با نام حمید رضا حسینی دیگر خبرنگار این رسانه که پیشتر جان باختن وی اعلام شده بود، به چشم می‌خورد. به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، شبکه خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با انتشار فهرست […]

به گزارش هزار نیوز ؛

با اعلام فهرست جان باختگان ایرانی فاجعه منا، نام سیدحمید میرزاده خبرنگار صدا و سیما همراه با نام حمید رضا حسینی دیگر خبرنگار این رسانه که پیشتر جان باختن وی اعلام شده بود، به چشم می‌خورد.

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، شبکه خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با انتشار فهرست نهایی جانباختگان ایرانی فاجعه منا، شهادت سیدحمید میرزاده خبرنگار اعزامی صدا و سیما به سرزمین وحی را تائید کرد.

در این فهرست نام سیدحمید میرزاده فرزند سیداحمد اعزامی از تهران (بعثه) از کاروان شماره ۴۹۰۰۳ به چشم می‌خورد. بر اساس این گزارش این خبرنگار فقید ۱۸ سال سابقه کار در رسانه ملی داشت و گوینده، خبرنگار، مترجم و مدیر تولید و تأمین سیمای عربی برون‌مرزی صدا و سیما بوده است.

زنده‌یاد میرزاده که جزو ۲۰ نفر خبرنگار اعزامی سازمان صدا و سیما به حج بود، از صبح روز عید قربان و فاجعه منا ناپدید شد که عصر امروز نامش در بین کشته شدگان این فاجعه انسانی از جمله بر روی پایگاه اطلاع رسانی شبکه هم دیده می‌شود.

او متولد سال ۱۳۴۰ بود و آخرین ارتباط تلفنی‌اش با ایران قبل از عازم شدن به رمی جمرات برای تبریک عید قربان به همسرش بوده است. میرزاده به همراه سیدحمیدرضا حسینی (خبرنگار شبکه خبر) از خبرنگارانی بودند که در فاجعه منا جان باختند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه