رفتن به بالا
  • Monday - 12 October 2015 - 10:48
  • کد خبر : ۳۱۸۰۷
shora

لینک کوتاه:

ناگفته های جو سازی های اخیر علیه شورای شهر کرمان

ناگفته های جو سازی های اخیر علیه شورای شهر کرمان

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از کرمان ۱۴۰۰ ؛ چندی پیش ماشاالله زنگی آبادی در گفتگو با روزنامه پیام ما مدعی شده است که یکی از اعضای شورای شهر از وی وجه مطالبه کرده است و به دلیل بعضی از مشکلات با شورای شهر است که بلوار کوثر و پل سیدی ناتمام مانده است .

به گزارش صدای زرند ماشالله زنگی آبادی فردیست که بیش از ۴۵ سال در ساخت و ساز پروژه های عمرانی شهر کرمان نقش داشته است و در ساخت اکثر خیابان های شهر کرمان نقش داشته است و به گفته وی بسیاری از مسئولین استانی در کشور خواهان همکاری با وی هستند .

کمال جوانمرد عضو شورای شهر کرمان در گفتگو با خبرنگار “ کرمان۱۴۰۰ ” در رابطه با ادعای زنگی آبادی مبنی بر مطالبه وجه یکی از اعضای شورای شهر کرمان گفت : زنگی آبادی از سال گذشته مدعی شده است که یکی از اعضای شورای شهر از وی مطالبه وجه کرده است و در مراجعه به من بیان کردند که بعضی از اعضای شورای شهر چنین اقداماتی را انجام می دهند .

عضو شورای شهر کرمان افزود :  اما پس از گذشت بیش از یک‌سال، نامبرده هیچ گونه سند و مدرکی از این موضوع را ارائه نکرده و هر از گاهی این بحث را مطرح می کنند که می تواند موجبات تشویش اذهان عمومی و تخریب چهره شورا شود.

وی خاطر نشان کرد : نامبرده در سال جاری بعد از برخورد با مشکلاتی با شهرداری و شورای شهر کرمان دوباره این مسئله را عنوان کرده است که این نوعی سوء استفاده است .

جوانمرد عنوان کرد : اگر مواردی بین نامبرده و اعضای شورای شهر وجود داشته است چرا وی در سال گذشته با مراجعه به شورای شهر و ارائه مدرک و مستندات پیگیر این ماجرا نبوده است و اکنون این موضوع را علم کرده است .

این عضو شورای شهر کرمان خاطر نشان کرد : من از زنگی آبادی می خواهم به شورای شهر بیایند و در رابطه با موارد ایجاده شده و عدم همکاری شورای شهر با وی در خصوص پل سیدی و بلوار کوثر توضیح دهند و شفاف سازی صورت گیرد تا معلوم شود شورای شهر در کجا کوتاهی کرده است ؟

وی در ادامه گفت :بنابراین به دلیل کوتاهی زنگی آبادی و شورای شهر در این خصوص از دستگاه های اجرایی و مدعی العموم می خواهیم که در این ماجرا ورود کند و صحت و سقم ماجرا مشخص شود زیرا نوک پیکان افترا و توهین زنگی آبادی ۱۵ عضو شورای شهر را نشانه رفته است .

جوانمرد در پایان اظهار داشت : من خواهان پیگیری این ماجرا هستم زیرا زنگی ابادی با چنین ادعاهایی از دیوار شرافت شورا بالا رفته است .

انتهای پیام/۶۴۶۶

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه