رفتن به بالا
  • Wednesday - 21 October 2015 - 08:46
  • کد خبر : ۳۱۹۷۰
dam

لینک کوتاه:

نظارت بهداشتی بر دامهای قربانی در روزهای تاسوعا و عاشورا

معاون شبکه دامپزشکی شهرستان رابر گفت: نظارت بهداشتی بر دامهای قربانی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی بصورت ویژه توسط دامپزشکی شهرستان رابر انجام می شود.

به گزارش هزار نیوز ؛

 

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در رابر، محمدمهدی سلاجقه، معاون شبکه دامپزشکی شهرستان رابر ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت سیدالشهدا(ع) گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی بازرسان بهداشتی این شبکه از ساعت 7 صبح لغایت 21 شب نظارت بهداشتی و شرعی بر دامهای قربانی به منظور حفظ سلامت مصرف کنندگان گوشت های قربانی و تأمین بهداشت عمومی را بصورت ویژه انجام می دهند.

وی افزود: با هماهنگی های انجام شده با شهرداری محترم رابر کشتارگاه دام این شهرستان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در ساعات مذکور آماده ارائه خدمات بصورت رایگان می باشد.

معاون شبکه دامپزشکی شهرستان رابر بیان کرد: توصیه می شود همشهریان عزیز به منظور جلوگیری از انتقال بیماریهای مشترک بین انسان و دام، دامهای قربانی خود را در کشتارگاه دام رابر و تحت نظارت بازرسین بهداشتی و شرعی ذبح نمایند.

سلاجقه گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی کشیک شبکه دامپزشکی شهرستان رابر از ساعت 7 صبح لغایت 21 شب بصورت اکیپ های ثابت و سیار در شبکه، کشتارگاه و سطح شهر مستقر می باشند. این شبکه آماده پاسخگوئی به سئوالات همشهریان گرامی و هماهنگی های لازم جهت نظارت بهداشتی بر دامهای قربانی با شماره تلفن 42454920 می باشد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه