رفتن به بالا
  • Friday - 2 October 2015 - 17:35
  • کد خبر : ۳۱۷۰۷

لینک کوتاه:

ورزشکاران ایرانی که در جوانی از دنیا رفتند

آیدین نیکخواه بهرامی 26 ساله بعد از قهرمانی بسکتبال در آسیا با اتومبیل خود عازم شمال بود که تصادف کرد وفوت شد.آیدین در دی ماه 1386 فوت شد. به گزارش هزار نیوز به نقل ازمشرق، هادی نوروزی در سن 30 سالگی درگذشت،مرگ او در دوران حرفه ای فوتبال ضایعه درگذشت مجید پاشامقدم وآیدین نیکخواه بهرامی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

آیدین نیکخواه بهرامی 26 ساله بعد از قهرمانی بسکتبال در آسیا با اتومبیل خود عازم شمال بود که تصادف کرد وفوت شد.آیدین در دی ماه 1386 فوت شد.

به گزارش هزار نیوز به نقل ازمشرق، هادی نوروزی در سن 30 سالگی درگذشت،مرگ او در دوران حرفه ای فوتبال ضایعه درگذشت مجید پاشامقدم وآیدین نیکخواه بهرامی را به یاد می آورد که در سنین قبل از 30 ودر اوج دوران ورزش به رحمت حضرت حق رفتند.

در این گزارش به مرور نام برخی از قهرمانان ورزش ایران پرداخته می شود که در سنسن پایین وقبل از 40 سالگی فوت شده اند.

احمد خطیبی: (26 ساله) بازیکن تیم ملی اعزامی به اولین سفر تیم ملی فوتبال که در سال 1322 به علت بیماری کشنده سرطان فوت شد.

محسن آزاد: (34 ساله) ملی پوش فوتبال در بازیهای آسیایی 1951 دهلی نو که در سال 1339 زمانی که معلم ورزش بود در یک سانحه رانندگی درگذشت.

غلامرضا تختی: (37 ساله)کشتی گیر بزرگ ایران وفاتح 3 طلای المپیک وجهان که در سال 1346 به علت مشکوک چهره در نقاب خاک فرو کشید.

جهانبخت توفیق: (38 ساله)در سال 1349 ودر لندن یکی از قهرمانان بنام ایران در جهان یعنی جهانبخت توفیق به علت بیماری درگذشت.

مجید پاشامقدم: (27 ساله)قهرمان بسکتبال ایران که بهترین بازیکن سال 62 فوتبال ایران بود به علت سانحه برخورد توپ وآنوریس رگ مغز فوت شد.

مهدی رضایی مجد: (23 سال) ملی پوش تیم ملی جوانا در سال 1360 وهمبازی قلعه نویی، عاشوری، محرمی و… بودکه سال 1365 در جبهه های جنگ تحمیلی به شهادت رسید

فریدون بهنام پور: (28 سال)قهرمان سابق وکاپیتان تیم ملی کشتی فرنگی در سال 1366 ودر سانحه رانندگی در کشور ترکیه فوت شد.

سیروس قایقران: (37 ساله)در فروردین 1377 ودر مسیر جاده تهران به رشت دچار سانحه رانندگی شد وهمراه فرزند کوچکش به کام مرگ فرورفتند او از فوتبالیست های بااخلاق ومحبوب بود.

آیدین نیکخواه بهرامی: (26 ساله)او بعد از قهرمانی بسکتبال در آسیا با اتومبیل خود عازم شمال بود که تصادف کرد وفوت شد.آیدین در دی ماه 1386 فوت شد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه