رفتن به بالا
  • Friday - 9 October 2015 - 18:43
  • کد خبر : ۳۱۷۸۱

لینک کوتاه:

2 روز عزای عمومی در همدان برای شهادت سردار همدانی

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: با هدف بزرگداشت مقام سردار پاسدار، سرلشکر شهید حسین همدانی دو روز عزای عمومی در همدان اعلام شد. به گزارش هزار نیوز به نقل ازگروه جهاد و مقاومت مشرق، محمدابراهیم الهی‌تبار با بیان اینکه سردار همدانی جان خود را در طبق اخلاص برای انقلاب و اسلام نهاده بود، اظهار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: با هدف بزرگداشت مقام سردار پاسدار، سرلشکر شهید حسین همدانی دو روز عزای عمومی در همدان اعلام شد.

به گزارش هزار نیوز به نقل ازگروه جهاد و مقاومت مشرق، محمدابراهیم الهی‌تبار با بیان اینکه سردار همدانی جان خود را در طبق اخلاص برای انقلاب و اسلام نهاده بود، اظهار کرد: در روز یکشنبه پیکر پاک شهید سردار همدانی در تهران و در روز دوشنبه در همدان تشییع خواهد شد.
وی افزود: مراسم تشییع پیکر شهید سردار همدانی روز دوشنبه از میدان امام همراه با خواندن نماز بر پیکر پاک شهید و با سخنرانی شخصیت‌های کشوری آغاز می‌شود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان تصریح کرد: پس از این مراسم، حرکت به سمت گلزار شهدای همدان آغاز خواهد شد تا پیکر پاک شهید به خاک سپرده شود.
وی با بیان اینکه با هدف بزرگداشت مقام سردار پاسدار، سرلشکر شهید حسین همدانی دو روز عزای عمومی در همدان اعلام شده است، تأکید کرد: مراسم‌های مختلف نیز در نظر گرفته شده که فردا شنبه سردار ابوحمزه فرمانده سپاه استان همدان در جمع خبرنگاران اعلام خواهد کرد.
گفتنی است، سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی عصر دیروز در حین انجام مأموریت‌های مستشاری در حومه شهر حلب به دست تروریست‌های داعشی به شهادت رسید.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه