رفتن به بالا
  • Sunday - 22 November 2015 - 11:01
  • کد خبر : ۳۲۶۵۱
qoran

لینک کوتاه:

بردسیر حائز دو مقام اولی در دومین دوره مسابقات قرآن کریم شد

در این دوره از مسابقات، شرکت‌کنندگان در یازده رشته به با یک‌دیگر به رقابت پرداختند که شهرستان بردسیر با هشت شرکت‌کننده، موفق به کسب دو مقام اولی از این مسابقات شد.

به گزارش هزار نیوز ؛
به گزارش هزار نیوز ،‌ در این مسابقات که پنج‌شنبه 28 آبان‌ماه در سالن کانون پرورشی برگزار شد، «مسلم نوذری» از شهرستان منوجان موفق به کسب رتبه‌ی اول استانی در رشته‌ی حفظ احادیث موضوعی شد و به مسابقات کشوری راه یافت.
بردسیر حائز دو مقام اولی در دومین دوره مسابقات قرآن کریم شد
هم‌چنین کارشناس امور جوانان اداره‌ی ورزش و جوانان شهرستان بردسیر گفت: شرکت‌کنندگان این شهرستان در رقابت‌های قرآنی ورزش‌کاران، جوانان و کارکنان ادارات ورزش و جوانان استان موفق به کسب مقام شدند.
قدسیه عبدالهی افزود: دومین دوره‌ی مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه‌ی ورزش‌کاران، جوانان و کارکنان ادارات ورزش و جوانان استان کرمان پنج‌شنبه 28 آبان‌ماه و با استقبال قاریان برتر استانی در محل کانون اندیشه کرمان برگزار شد.

شرکت‌کننده‌ی شهرستان منوجان موفق شد در بخش حفظ احادیث موضوعی مسابقات قرآنی مقام نخست را کسب کند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات، شرکت‌کنندگان در یازده رشته به با یک‌دیگر به رقابت پرداختند که شهرستان بردسیر با هشت شرکت‌کننده، موفق به کسب دو مقام اولی از این مسابقات شد.
عبدالهی گفت: در بخش کارکنان و در رشته‌ی قرائت تحقیق «هادی خدادادپور» موفق به کسب مقام اولی این مسابقات شد و در بخش ورزش‌کاران و در رشته‌ی حفظ یک‌جزء، «حسن خدامی» مقام اول این مسابقات را به خود اختصاص داد.
لازم به ذکر است؛ نفرات برتر این مسابقات به مرحله‌ی کشوری مسابقات قرآن کریم که در زمستان سال‌جاری برگزار خواهند شد، اعزام می‌شوند.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه