رفتن به بالا
  • Wednesday - 18 November 2015 - 07:41
  • کد خبر : ۳۲۵۳۶
bardsir1

لینک کوتاه:

بسیج مجموعه ای از پاکترين و فداکارترين انسانهاست

فرماندار بردسیر گفت : بسيج، عبارت است از مجموعه اي که در آن، پاکترين انسانها، فداکارترين و آماده به کارترين جوانان کشور، در راه اهداف عالي اين ملت و براي به کمال رساندن و به خوشبختي نائل کردنِ اين کشور، جمع شده اند.

به گزارش هزار نیوز ؛

 

به گزارش هزار نیوز ، جواد صادقی  فرماندار بردسیر ضمن گرامیداشت هفته بسیج به تعاریفی از مفهوم بسیج پرداخت و اظهار داشت : بسيج، عبارت است از مجموعه اي که در آن، پاکترين انسانها، فداکارترين و آماده به کارترين جوانان کشور، در راه اهداف عالي اين ملت و براي به کمال رساندن و به خوشبختي نائل کردنِ اين کشور، جمع شده اند.

وی ادامه داد : بسيج، عبارت است از تشکيلاتي که در آن، افرادِ متفرّق و تنها، به يک مجموعه عظيم و منسجم و به يک گروه آگاه، متعهّد، بصير و بيناي به مسائل کشور و به نياز ملت، تبديل مي شوند؛ مجموعه اي که دشمن را بيمناک و دوستان را اميدوار و خاطرجمع مي کند. معناي بسيج، اين است.

فرماندار بردسیر تصریح کرد : با اجرایی کردن برنامه های این هفته و ابلاغ به همه دستگاه ها مراسمات این هفته را باشکوه برگزار خواهیم کرد.

سرهنگ حسین خانی نیز ضمن تبریک پیشاپیش هفته بسیج به تاسیس این نهاد اشاره کرد و گفت: به صورت رسمی به فرمان امام در سال 58 بسیج 20 میلیون تشکیل شد در ابتدای کا خیلی ازمدم از ماهیت تشکیل بسیج آگاهی نداشتند و فکر می کردند که بسیج بخاطر جنگ تشکیل شده است در صورتی که جنگ تحمیلی بعد از تاسیس بسیج اتفاق افتاد.

حسین خانی در ادامه به نقش  بسیجیان در جنگ تحمیلی و بعد از آن تا به امروز به ایراد سخن پردخت و گفت: در جنگ تحمیلی بسیج وظیفه خودرا به نحو احسنت انجام داد در زمان جنگ نیز در هشتاد درصد عملیات بسیج حضور داشت.

حسین خانی گفت: اولین کار ما به عنوان یک بسیجی این است که تاریخ اسلام را بخوانیم از تاریخ باید هم درس و هم عبرت گرفت. دومین وظیفه ما مسئولیت پذیری است برای داشتن جامعه امن با ید مسئولیت پذیر بود تمامی مسئولین ما باید مسئولیت پذیر باشند .سومین وظیفه بسیجی بصیرت است.بصیرت به فرمایش حضرت آقا یعنی در فضای غبار آلود مواظب باشید به دوست شلیک نکنید به دشمن شلیک کنید.

وی در پایان سخنان خود به انتخابات اشاره کرد و گفت: در انتخابات سپاه و بسیج هیچ دخالتی نه داشته و نه ندارد ما باید فردا جوابگو باشیم باید از انتخابات قبلی درس بگیریم نباید وارد مسائلی شویم که هم دنیا وهم آخرت خود را خراب کنیم در هنگام رای دادن فکر و ذکر خود را خداوند قرار بدهید و کسی که دلسوز مردم ،ولایتمدار، متعهد، متخصص است را انتخاب کنیم. گفتنی است در پایان این برنامه مسئول شورای هماهنگی به توضیح ریز عناوین برنامه های هفته بسیج پرداخت.

bardsir2

جلسه ستاد بزرگداشت هفته بسیج که با حضور صادقی فرماندار، سرهنگ حسین خانی و فرماندهان بسیجی رئیس سازمان بسیج کارمندان و جمعی از مسئولین روابط عمومی دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه