رفتن به بالا
  • Friday - 13 November 2015 - 13:28
  • کد خبر : ۳۲۴۵۲
fetneh

لینک کوتاه:

در فتنه جدید دشمن به دنبال نفوذ و ایجاد رخنه است/شورای نگهبان با رصد همه جانبه اجازه ورود اصحاب فتنه را به انتخابات آتی نخواهد داد/دستگاه های اطلاعاتی ابهامات موسسه مولی الموحدین را رفع کنند

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد خاطر نشان کرد:در فتنه جدید که همان روزنه های نفوذ دشمن در پسابرجام است دشمن به دنبال رخنه و ایجاد شکاف است و رهبر انقلاب هم بارها نسبت به نفوذ هشدار و اعلام خطر کرده اند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار میوز به نقل از ” آرمان کرمان” فرج الله عارفی نماینده مردم شهرستان های  جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دقیانوسبا اشاره به لزوم محکومیت عاملان و وابستگان فتنه گفت : این موضوع باید اینقدر تکرار شود تا خیانت های مسببین فتنه از اذهان مردم پاک نشود و بنده شخصا در تمام سخنرانی ها در مجلس به صراحت و با جرات فتنه را محکوم کرده ام و بوده اند کسانی از همکاران که گفته اند اینقدر در سخنرانی ها لفظ  فتنه را به کار نبرید و در جواب گفته ام آرامش من در محکوم کردن و میدان ندادن به عوامل فتنه است.

وی افزود:طبق اعتراف بعضی عوامل فتنه ۸۸  پشت پرده این فتنه آمریکا و انگلیس بودند عده ای از تشنگان قدرت در ایران نیز به خاطر رسیدن به قدرت از هر حربه و ابزاری استفاده میکنند و در داخل کشور با دست زدن به اقداماتی با آنها همراه شدند و بسیاری از خطوط  قرمز نظام را نادیده گرفتند .

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد :اگر نمونه اتفاقاتی که در سال ۸۸ در کشورمان رخ داد در هر یک از کشورهای دنیا اتفاق می افتاد به شدت با عوامل اصلی آن برخورد و از صفحه روزگار محو میکردند ولی به لحاظ اینکه نظام جمهوری اسلامی از نعمت ولایت فقیه و رهبری عادل بهره می برد با گذشت از خطای فتنه گران با رافت اسلامی با آنها برخورد نمود.

وی گفت :فتنه آثار زیان بار و غیر قابل جبرانی برای نظام داشت و تحریم های ظالمانه و کمرشکنی که کشورهای غربی بر علیه ما اعمال کردند نتیجه طمع ورزی دشمنان و امیدبه فتنه گران در داخل بود.

وی افزود:عوامل شورای نگهبان با رصد همه جانبه مواظب ورود اصحاب فتنه به عرصه انتخابات آتی خواهند بود واجازه نمیدهند این افراد با جوسازی حرفه ای سوار بر امواج سیاسی شوند .

وی با بیان اینکه فتنه گران با پشتوانه ی  قوی مالی و سرمایه های میلیاردی که در اختیار دارند حاضر هستند برای اینکه در انتخابات پیروز شده و این سرمایه ها را چندین برابر کنند از هیچ هزینه ای دریغ نکرده و به سایتها و روزنامه ها وجریان های خاص سیاسی حامی خود پولهای هنگفت تزریق می کنند و ممکن است بعضا دستگاه های دولتی هم فریب آنها را بخورند.

عارفی با اشاره به لزوم هوشیاری دلسوزان نظام گفت:مسئولین مراقب باشند با اقدامات خواسته یا ناخواسته فتنه گران که بزرگترین خیانت را به کشور کردند مشروعیت پیدا نکنند و با ورود به عرصه های مختلف فرزندان ارزشی ملت کنار زده نشود.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد خاطر نشان کرد:در فتنه جدید که همان روزنه های نفوذ دشمن در پسابرجام است دشمن به دنبال رخنه و ایجاد شکاف است و رهبر انقلاب هم بارها نسبت به نفوذ هشدار و اعلام خطر کرده اند.

عارفی تصریح کرد:کشور ایران گسترده و دارای مردمی با ایده و خطوط فکری متفاوت است اما این متفاوت بودن نباید زمینه دو قطبی شدن ، رخنه و نفوذ دشمن را فراهم کند.

وی با اشاره به حواشی و مباحث مطرح شده در خصوص برخی موسسات مالی از جمله موسسه مولی الموحدین گفت:حساب های مالی این موسسه باید شفاف سازی شود و دستگاه های اطلاعاتی بایستی پشت پرده مواردی که ابهام دارد را برای مردم روشن کنند.

وی گفت:بعضی موسسات مالی پول های مشکل دار را در کارهای خیریه و حمایتی خرج می کنند که باید بررسی شود و به نظر می رسد بیشتر این اقدامات شائبه تبلیغی و انتخاباتی از جریان های خاص دارد و تعدادی از نمایندگان مجلس پیگیر هستند این موضوع در صحن علنی مجلس مطرح و دنبال گردد.

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه