رفتن به بالا
  • Monday - 2 November 2015 - 12:35
  • کد خبر : ۳۲۳۰۸
Todi-Moarefe-Bardsiriau12

لینک کوتاه:

دکتر وحید خطیبی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر شد/تجلیل از تلاش‌های دکتر کمال جوانمرد

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در آیین معارفه، با قدردانی از حسن اعتماد هیات امنای استان و سازمان مرکزی گفت: ساماندهی و احیای دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با طرح‌های اقتصادی دانش بنیان و برون دانشگاهی در اولویت کاری است.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نبوز ، طی مراسم باشکوهی با حضور دکتر بابک آل طه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و دبیرهیات امناء؛ دکتر محمود آقاجانی، رئیس دبیرخانه هیات امنای استان کرمان، جواد صادقی فرماندار بردسیر؛ جمعی از استادان کارکنان، دانشجویان و جمع کثیری از روسای ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان بردسیر، دکتر وحید خطیبی به سمت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر منصوب و از تلاش های دکتر کمال جوانمرد، رئیس پیشین این دانشگاه تقدیر شد.

در این مراسم، فرماندار بردسیر برای دکتر وحید خطیبی، رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر آرزوی توفیق کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در سال 1372 توسط برخی از بزرگان و مسئولان وقت شهرستان تاسیس شد و اکنون  بعد از گذشت دودهه از فعالیت خود، همیشه حائز رتبه‌های برتر شهرستان، استان و کشوری بوده است.

جواد صادقی، به جایگاه ویژه دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه کشور نیز تاکید کرد و گفت: استادان و فرهیختگان دانشگاهی باید همزمان با تحقیق، آموزش و پژوهش در امور اجرایی کشور نیز مشارکت نمایند.

فرماندار بردسیر با اشاره به اینکه تحریم‌ها در برخی دستگاه‌ها و دانشگاه‌ها‌ تاثیر منفی گذاشته افزود: باید تلاش کنیم تا با سرلوحه قراردادن شعار “دولت و ملت، همدلی و همزبانی” در توسعه و آبادانی کشور بیش از پیش اهتمام ورزیم.

وی با تاکید بر حمایت از دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: دانشگاه‌های شهرستان بردسیر باید ضمن تعامل بیشتر با یکدیگر، جهت مرتفع ساختن مشکلات و برون‌رفت از برخی مشکلات راه حل ارائه کنند.

جواد صادقی، از تلاشهای دکتر کمال جوانمرد نیز قدردانی کرد و افزود: دکتر کمال جوانمرد، تمام تلاش خود را جهت توسعه و ارتقاء دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به کار گرفت.

رئیس پیشین دانشگاه آزاد اسلامی  بردسیر نیز گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد خود از سال1391 تا 1394 ارائه کرد و گفت: افزایش 17 رشته کارشناسی ارشد و ارتقاء امتیازات دانشگاه به500.8 از مهم ترین فعالیت های صورت گرفته است.

دکتر کمال جوانمرد، از حمایت‌های هیات امنای استان، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری بردسیر و روسای ادارات و نهادها قدردانی کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با دارا بودن زیرساخت‌های مناسب و استاندارد یکی از قطب‌های علمی شهرستان و استان به شمار می‌رود.

جوانمرد، با قدردانی از مدیریت توانمند دکتر میرزاده، ریاست عالی دانشگاه افزود: دکتر میرزاده با برنامه‌ریزی مناسب توانست ضمن جلوگیری از ورشکستگی واحدها، دانشگاه را به سوی تعالی و توسعه پایدار سوق دهد.

در ادامه این مراسم، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان نیز با تبریک انتخاب دکتر وحید خطیبی به سمت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر، از اهتمام دکتر کمال جوانمرد قدردانی کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یک نهاد پرسابقه فرهنگی و آموزشی در سطح کشور است.

دکتر بابک آل طه، دانشگاه آزاد اسلامی را از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی و شجره طیبه انقلاب برشمرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بعد از سه دهه توسعه کمی و کیفی بنیادی توانست اثرات بسیار مثبت و شگرفی در تاریخ ایران و جهان به ثبت رساند.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، موفقیت و افتخارات کنونی دانشگاه را مرهون تلاش‌های کلیه مسئولین، روسا، اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و حامیان دانست و افزود: نیروهای متخصص و توانمند یک سازمان، جزو ذخایر و از سرمایه‌های ‌انسانی مجموعه به شمار می روند و بی توجهی به این پتانسیل، یک سازمان را به مشکلات متعددی مواجه خواهد کرد.

آل طه، مدیریت توانمند دکتر میرزاده، ریاست عالی دانشگاه و ترسیم رویکرد جدید را گامی مهم در نیل به پیشرفت و تعالی دانشگاه نام برد و افزود: آینده دانشگاه آزاد اسلامی روشن است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، راهبرد کلان دانشگاه آزاد اسلامی را کاهش اتکا به شهریه عنوان کرد و گفت: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باید تلاش خود را به فعالیت‌های اقتصادی مبتنی بر دانش بنیان که یکی از زیر شاخه‌های اقتصاد مقاومتی است معطوف دارند.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، می تواند کشور را از هرنوع تهدید محافظت کند و دانشگاه‌ها باید در این زمینه پیشقدم شده و راهکار ارائه کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به تاکید سند چشم انداز1404 جهت توسعه اقتصاد دانش بنیان نیز اشاره کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بالغ بر 40درصد بار علمی و آموزش عالی کشور را برعهده دارد.

وی به توانایی دانشگاه آزاد اسلامی جهت سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف نیز اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از پتانسیل ها و زیرساخت های مناسبی برخوردار است.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با ابلاغ حکم دکتر وحید خطیبی، برای وی آرزوی توفیق کرد.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در آیین معارفه، با قدردانی از حسن اعتماد هیات امنای استان و سازمان مرکزی گفت: ساماندهی و احیای دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با طرح‌های اقتصادی دانش بنیان و برون دانشگاهی در اولویت کاری است.

دکتر وحید خطیبی با تاکید براینکه دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر موجب توسعه شهرستان و منطقه شده است افزود: افزایش رشته‌های تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی از دیگر برنامه‌های آتی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر است.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به افتخارات این دانشگاه اشاره کرد و گفت: برای توسعه بیش از پیش این دانشگاه نیازمند مشارکت و همدلی کلیه مسئولین هستیم.

خطیبی، پیرامون برنامه های آینده خود به ایراد سخن پرداخت و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر طی 22سال  تلاش و کوشش توانسته است سهم مهمی در گسترش علم و توسعه شهرستان ایفا کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، ارائه بالغ بر 40 مقاله در مجامع داخلی و بين المللی  و ژورنال‌های با رتبه ‏ISI وWOS ؛ اجرای 13 طرح پژوهشی، تالیف و ترجمه 3عنوان کتاب؛ کسب عنوان پژوهشگر برتر واحد بردسیر طی سال های 1390 و1391 و 1392، کسب عنوان پژوهشگر برتر گروه فنی و مهندسی منطقه هفت در سال1391، نویسنده بهترین مقاله گروه فنی و مهندسی در سال 1392 و 1394 منطقه 7 و کسب جایزه بهترین دانشجوی دوره دکترا دانشگاه UTM در سال 2013 از  افتخارات و عملکرد رئیس  جدید دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه