رفتن به بالا
  • Sunday - 22 November 2015 - 15:08
  • کد خبر : ۳۲۶۵۲
312

لینک کوتاه:

شکسته شدن حرمت اربعین با کف و سوت/خواندن پیام یکی از سران فتنه توسط دعایی

صبح امروز همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز استان کرمان در دانشگاه فرهنگیان کرمان ، پردیس خواجه نصیر ادین طوسی با حضور نمایندگان و مسئولین استانی برگزار شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از آرمان کرمان ،‌ در این همایش که به صورت برنامه ریزی شده به تبلیغ از گروهی خاص هدایت شد، پیام هاشمی رفسنجانی که قرار بود توسط حسین مرعشی محکوم فتنه و رئیس شورای استانی اصلاحات خوانده شود ؛ توسط محمود دعایی قرائت شد.

شنیده ها حاکی است ؛ حجت الاسلام محمود دعایی در این همایش در سخنانی به تعریف و تمجید از سران فتنه و خصوصا رئیس دولت اصلاحات پرداخته و اشک ریخته  است.

در این مراسم توسط محمود دعایی برای اولین بار  پیام یکی از سران فتنه به صورت رسمی خوانده شد.

پس از بیان این سخنان و شکسته شدن خطوط قرمز نظام که بنا به گفته ی مقام معظم رهبری قتنه خط قرمز است ؛ متاسفانه هیچ کدام از نمایندگان و مسئولین استانی این مراسم را ترک نکردند.

اصلاح طلبان حاضر در این جلسه زمانی که نام سران فتنه برده می شد دقایقی را با سوت و کف زدن به شادمانی می پرداختند ، که متاسفانه این سوت و کف ها در حالی زده شد که هزار عاشق اباعبدالله حسین(ع) در آستانه ی اربعین حسینی در حال پیاده روی به سمت حرم مطهر این امام همام هستند.

البته محمود دعایی رئیس روزنامه ی اطلاعات در سخنرانی های قبلی خود در استان کرمان نیز بارها وبارها از سران فتنه یاد کرده بود و به تجمید از آنان پرداخته بوده است.

نکته ی جالب اینجاست خیری که این مراسم برای تجلیل از وی برگزار شده بود؛ خود به برگزاری این مراسم و هزینه های فراوان آن اعتراض کرده و در این همایش حضور نداشت.

02

301

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه