رفتن به بالا
  • Tuesday - 24 November 2015 - 07:35
  • کد خبر : ۳۲۶۹۴
312

لینک کوتاه:

فتنه غده سرطانی کشور است

تجلیل از خدمتگزاران مردم امری خدا پسندیده و قابل ستایش است اما آنها که از این فرصت قصد تطهیر فتنه گران را داشتند، مرتکب اقدامی سخیف شدند.مردم بصیر و آگاه کرمان ” پهلوان عطا “ها را از ” پهلوان پنبه “‌های وابسته

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز به نقل از آرمان کرمان ، آیین نکوداشت عطا احمدی خیر بزرگ مدرسه‌ساز کرمانی صبح امروز با حضور گسترده مردم و مسئولان استان که به منظور تجلیل از جایگاه والای این خیر بزرگ کرمانی برگزار شد.

سیدمحمود دعائی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات یکی از سخنرانان این همایش بود که از فرصت این آیین نکوداشت در راستای اهداف سیاسی فتنه‌گران استفاده کرد و نامه‌ی یکی از سران فتنه را قرائت کرد که واکنش مردم و مسئولان کرمانی را برانگیخت.

شایان ذکر است که این خیّر مدرسه‌ساز به دور از سیاسی‌کاری، مراسم تجلیل از خود را تحریم کرد و در آن حضور نیافت و دست اندرکاران، مراسمی را برگزار کردند که محوریت مراسم غایب بود.

شورای اسلامی شهر کرمان آنچه را که اول اذر ماه در جلسه تقدیر از اقای احمدی اتفاق افتاد را محکوم می‌نمایند

روابط عمومی شورای اسلامی شهر کرمان در پی اقدام روز یکشنبه اول آذر ۹۴ در آئین تجلیل از خیّر مدرسه‌ساز عطا احمدی که مورد سوء استفاده فتنه گران قرار گفت؛ بیانیه ذیل را منتشر کرد:

تجلیل از خدمتگزاران مردم امری خدا پسندیده و قابل ستایش است و تقدیر و سپاس از فردی خدوم، مخلص، فروتن و متواضع همچون اقای عطا احمدی که حتی حاضر به شرکت در جلسه تقدیر از خود نمی شود، اقدامی لازم و ضروری است.

اما آنها که از این فرصت قصد تطهیر فتنه گران را داشتند، مرتکب اقدامی سخیف شدند. از این رو اعضای شورای اسلامی شهر کرمان آنچه را که امروز اول اذر ماه در جلسه تقدیر از اقای احمدی اتفاق افتاد و نامه یکی از سران فتنه قرائت شد را بر خلاف منویات مقام معظم رهبری دانسته و محکوم می‌نمایند.

ضمن  و برائت از این اقدام ، شایسته است در آستانه انتخابات تدابیری اندیشیده شود تا منبعد شاهد چنین حرکتهای مزورانه نبوده و ضمن احترام به فرمایشات ولی امر مسلمین جهان و حفظ آرامش شاهد شهری آرام وهمچنان ولایت مدار با حضور حداکثری مشارکت مردم همیشه در صحنه کرمان در انتخابات پیش رو باشیم.

مردم بصیر و آگاه کرمان “پهلوان عطا”ها را از “پهلوان پنبه”‌های وابسته به کانون قدرت و ثروت به خوبی تمیز می‌دهند

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان کرمان در پی سوء استفاده عناصر فتنه از همایش تجلیل از خیّر مدرسه‌ساز؛ عطا احمدی، بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر نمود:

بسم الله الرحمان رحیم

ﻭَﺇِﺫَﺍ ﻗِﻴﻞَ ﻟَﻬُﻢْ ﻻَ ﺗُﻔْﺴِﺪُﻭﺍْ ﻓِﻲ ﺍﻷَﺭْﺽِ ﻗَﺎﻟُﻮﺍْ ﺇِﻧَّﻤَﺎ ﻧَﺤْﻦُ ﻣُﺼْﻠِﺤُﻮﻥَ
( ۱۱ بقره )

01

ﺩﺭ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻋﻨﺎﺻﺮ ﻓﺘﻨﻪ ﻭ ﺣﺎﻣﯿﺎﻥ ﻣﻐﺮﺽ ﺁﻧﻬﺎ ﻭ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﺴﺎﻟﻪ ﺩﺍﺭ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻮﺍﻥ ﺍﺳﺐ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﺯﯾﻦ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﺑﻪ ﺳﻮﯼ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﯾﻮﺭﺵ ﺑﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ، ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺩﻭﻟﺖ ﺗﺪﺑﯿﺮ ﻭ ﺍﻣﯿﺪ ﻧﯿﺰ ﮐﻤﺮﺑﻨﺪ ﻫﻤﺖ ﺑﺴﺘﻪ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ سیاست زدگی ﺯﺩﮔﯽ ﻭ ﻣﺘﺸﻨﺞ ﮐﺮﺩﻥ فضای امید و آرامش در جامعه هموار کرده است!

اول آذر ماه سالروز تولد بزرگمردی از دیار کریمان است که مردمان شهر او را ” پهلوان عطا ” می نامند؛ معلم عاشق و فداکاری که تمام سرمایه زندگی خویش را صرف پیشبرد تعلیم و تربیت کرده است و  با صداقت و صفا و صمیمیت در دل مردمان این دیار سال هاست آقایی می کند.

متاسفانه کارناوال منفعت طلبان سو استفاده گر در ادامه پروژه مصادره کردن مفاخر این بار بی رحمانه علم برپایی بزرگ داشتی را بلند کردن تا در ظاهری آراسته منافع و اهداف شیطانی خود را تحقق بخشند
مراسمی که ” پهلوان عطا ” آن را تحریم کرد تا همچنان در مرز ۸۰ سالگی با رفتار عملی اخلاق و اخلاص و صداقت را برای آقایان تدریس کند.

نکته تاسف آور برای مسولین خصوصا جناب استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش بعنوان متولیان اصلی این برنامه دعوت از فتنه‌گران و مجرمان امنیتی سابقه‌داری مثل جناب حسین خان مرعشی بود، مردم بصیر و آگاه کرمان ” پهلوان عطا “ها را از ” پهلوان پنبه “‌های وابسته به کانون قدرت و ثروت به خوبی تمییز می‌دهند!

نکته تامل برانگیز دیگر قرایت پیام آقای خاتمی بود!

باید پرسید عناصر باغی انقلاب در مختصات حکومت جمهوری اسلامی چه جایگاهی دارند و پیام صادر می کنند؟ آیا مدعیان مدنیت تا آن میزان حقیر شده اند که از قِبل نام پهلوانان مردمی نام مرده خویش را زنده کنند؟!

هرچه بوده و هست کاملا متوجه متولیان برگزاری مراسم است.

اما اینجانبان بعنوان دانشجو معلمان از لکه دار شدن ساحت مقدس تعلیم و تربیت و دانشگاه فرهنگیان با حضور عناصر فعال فتنه که به فرموده مقام معظم رهبری ۲۲ گناه نابخشودنی را مرتکب شدند ؛ ابراز انزجار و برایت می نماییم و خواهشمندیم حضرات برای تطهیر دوستان خارج شده از دایره ی نظام شان من بعد جایی بغیر از محیط دانشگاه فرهنگیان را در نظر بگیر تا ساحت مقدس تعلیم و تربیت مزین به اخلاق ” عطا احمدی ” ها بماند و بازیچه دسته ها و گروه ها قرار نگیرد.

تمجید از فتنه در این همایش، خیانت از سوی مسئولین بوده و باید پاسخگو باشند

حجت الاسلام جواد نصرالله پور، امام جمعه ارزوئیه در گفتگو با “اقطاع” در خصوص حرمت شکنی محرم و تمجید از فتنه در همایش امروز خیرین مدرسه ساز دانشگاه فرهنگیان کرمان اظهار داشت: این قبیل حرکتهایی که از سوی برخی مسئولین استانی انجام می شود که نمونه آن هم سه هفته پیش در استانداری یزد اتفاق افتاد، نشان دهنده این است که هشدار های امام خامنه ای( مد ظله العالی) در رابطه با نفوذ و فتنه نفوذ بسیار اگاهانه و حکیمانه است.
نصرالله پور ادامه داد: متاسفانه در سیستم اجرایی استانها به جای اینکه هر کدام به وظیفه خود و حل و گره گشایی از مشکلات و دردهای مردم بیپردازند، همایشهایی با هزینه گزاف از بیت المال را می اندازند که نمونه آن، امروز به بهانه تجلیل از خیرین مدر سه ساز که امر مقدسی است، به تجلیل از فتنه پرداختند، وبیانیه افراد فتنه گد را می خوانند.

وی در خصوص خواندن بیانیه آقای هاشمی رفسنجانی در این همایش متذکر شد: خواندن بیانیه هاشمی خلاف عرف است، چرا که اگر بیانیه رییس جمهور یا استاندار خوانده شود، طبیعی است اما اقای هاشمی در سیستم اجرایی کشور چه کاره است که بیانیه ایشان خوانده می شود . ایشان داخل استان کرمان پست اجرایی ندارد که بیانیه دهد، هاشمی فقط یک عضو با یک رای در مجمع تشخیص مصلحت نظام است و جایگاه تشخیص مصلحت نظام هم به گونه ای نیست که بخواهد در امور اجرایی دخالتی کند و پیام ابلاغ کند.

023

نصرالله پور افزود: لذا خواندن بیانیه ایشان در همایش خیرین مدرسه ساز غیر طبیعی است و غیر طبیعی تر اینکه در یک حرکت بسیار زشت و خلاف شرع و قانون اساسی و خلاف نظر ولایت از سران فتنه ی تمجید می کنند آن هم شخصی که رییس جمهور آمریکا او را نایب خود در جنگ علیه ولی فقیه و انقلاب اسلامی می داند، شخصی که در فتنه رنگین ۸۸ با اپوزیسیون خارج نشین ضد انقلاب همراهی می کند، آن وقت الان در دولت جمهوری اسلامی در همایش رسمی استانی آن هم با بودجه استانی از او تمجید شود.
وی تاکید کرد: این مساله برای خانواده شهدا و روحانیت غیر قابل تامل است و یک خیانت از سوی مسئولین بوده و مسئولین باید پاسخگو باشند.

امام جمعه ارزوئیه در خصوص چرایی این قبیل تعریف و تمجید از فتنه بیان داشت: به نظر می رسد مجموعه این تحرکات نفوذ فتنه است و هر چه به انتخابات مجلس نزدیکتر می شویم قطعا تحرکات فتنه در شهرستانها و استانها شدیدتر خواهد بود و همه اینها نشان از این است که دشمن برای فتنه به پشنوانه وجود نفوذیهایی که در داخل کشور متاسفانه در بدنه دولت دارد و همچنین جاسوسایی که دشمن در میان افراد نزدیک به دولت دارد، برای انتخابات سال ۹۲ هم مجلس شوراس اسلامی و هم خبرگان که حساس است برنامه ریزی و خوابهایی دارد چرا که تحرکات سران فتنه و سرکردگان نفاق نشانه ی از نفوذ این فتنه است و ما باید بیدار باشیم.
وی ضمن تقدیر از شخص خیری که مهمان این همایش بود و به دلیل اعتراض به هزینه های گزاف این همایش حضور پیدا نکرده بود، خاطر نشان کرد: از غیرت و تقوای فرد خیری که این هماش به بهانه تجلیل از آن بزرگوار تشکیل شده بود و ایشان به محض اطلاع از اسراف کاری در این همایش حضور پیدا نکردند و همچنین حساسیت وی نسبت به بیت المال به سهم خودم تشکر می کنم و از طرفی اعتراض خودم را به عنوان یک طلبه و روحانی دینی نسبت به فضای غیر دینی و غیر اخلاقی حاکم بر این همایش اعلام می کنم.

نصرالله پور در خصوص سوت و کف زدن در این همایش آن هم قرین با ایام اربعین حسینی(ع) اذعان کرد: حقیقتا دردناک است که در ماه عزای امام حسین(ع) و اربعین حرمت عاشورا و محرم یک بار دیگر توسط مدعیان اصلاح طلبی شکسته شود هنوز خاطره تک خوانی یک زن در ایام عاشورا را فراموش نکردیم که از این دست تحرکات موارد دیگری هم دیده می شود .

نمایندگان با طناب پوسیده مرعشی به چاه نیفتند

دکتر سیاوش مسلمی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار ارگ نیوز در محکومیت همایش فتنه گران که در دانشگاه فرهنگیان کرمان برگزار شده بود اظهار داشت: فتنه جریانی در حال غرق شدن است فلذا برای نجات خودش از غرق شدن به دنبال یک طناب و ریسمانی می‌گردد تا خود را از این منجلاب نجات دهد بر همین اساس سعی می‌کند از هر وسیله‌ای یا مراسمی تحت هر عنوانی برای نشان دادن خود، استفاده کند و این همایش نیز از همین موارد است.

این دکترای امنیت ملی خاطرنشان کرد: امت حزب‌الله نشان داده که آنچه تدابیر حضرت آقا است تحت عنوان خط قرمز بودن فتنه همواره منفور خواهد بود و جریان فتنه جریانی است که حمایت منافقین دست پرورده پیر استعمار انگلیس را به همراه داشته است و انشا الله در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات و منکوب کردن جریان فتنه مشت محکمی بر دهان فتنه گران و استعمار خواهند زد.

 

وی افزود: هرگونه متنی که از جانب جریان فتنه و در رأس آن توسط حسین مرعشی از سران فتنه در استان کرمان که طراح و برنامه‌ریز این جریان است و یکی از سرمایه‌گذاران فتنه که درصدد زنده نگه‌داشتن آن در استان کرمان هست، منتشر شود محکوم است و توصیه من به همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی این است که به طنابی که آقای مرعشی در حال بافتنش است آویزان نشوند زیرا طنابی نیست که آن‌ها بتوانند از آن استفاده کنند.

این مسئول ضمن محکوم کردن حمایت از فتنه گران اذعان داشت: بنده انتظار داشتم که نمایندگان از چنین مراسمی اعلام برائت کرده و از این مراسم خارج می‌شدند و درصورتی‌که نمایندگان از حضور عناصر فتنه در آن جلسه باخبر بودند حتی نمی‌بایست در آن حضور پیدا می‌کردند.

وی هشدار داد: این افراد در آینده نیز تحت پوشش عناوین دیگر هم طراحی برنامه انجام خواهند داد و نمایندگانی که خود را مبرا از جریان فتنه می‌دانند باید از حضور در این‌چنین برنامه‌هایی خودداری کنند اما درصورتی‌که نماینده‌ای خود را حامی این جریان می‌داند، طبیعی است که در این مراسمات حاضر خواهد شد و مردم ولایتمدار هم باید این‌گونه افراد را شناسایی کنند.

متاسفانه در این مراسم شاهد قرائت نامه یکی از سران فتنه بودیم که هیچ ربطی به این مراسم نداشت

همچنین محمد مهدی زاهدی رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی نمره ۲۰ در خصوص حاشیه‌های مراسم صبح امروز، گفت: این مراسم برای تقدیر از یک فرد نیکوکار برگزار شده بود که در تمام زندگی‌اش سعی داشت صداقت و امانت را در کارها داشته باشد.

وی با بیان اینکه به پاس تقدیر از این فرد نیکوکار حضور داشته است، ابراز داشت: متاسفانه در این مراسم شاهد قرائت نامه یکی از سران فتنه بودیم که هیچ ربطی به این مراسم نداشت.

زاهدی اظهار داشت: با قرائت این نامه مراسم به سمت و سوی سیاسی کشیده شد همین امر سبب اعتراض خیرین و پیشکسوتان حاضر در جلسه شد.

وی اعلام کرد: من نیز به نشانه اعتراض این مراسم را ترک کردم.

حاشیه سازی و قرائت نامه یکی از سران فتنه جفا به رهبری میباشد

دکتر پورابراهیمی پس از ترک جلسه تقدیر از عطا احمدی با ابراز تاسف از حاشیه سازی سیاسی انجام شده در این جلسه از اقدام غیرمنتظره حجت الاسلام دعایی در قرائت پیام یکی از سران فتنه در این همایش انتقاد کرد .

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه حجت الاسلام دعایی به عنوان نماینده ولی فقیه در موسسه اطلاعات و سوابق ایشان در دوستی و ارتباط با رهبر معظم انقلاب گفت :حاشیه سازی و قرائت نامه یکی از سران فتنه و مطرح کردن آنها آن هم با توجه به مواضع شفاف رهبر معظم انقلاب در خصوص جریان فتنه جفا به رهبری میباشد .
دکتر پورابراهیمی در ادامه افزود اشتباه گرفتن جلسه تجلیل از معلمی فداکار وعاشق که فارغ از تمامی بازیهای سیاسی با تمام وجود در خدمت فرهنگ اسلامی جامعه بوده است با متینگ سیاسی توسط حجت الاسلام دعایی را اقدامی شایسته نمیدانم و احترام به مقام بزرگ عطااحمدی باعث عدم بروز واکنش های سنگین به این اقدام خارج از چهارچوب آقای دعایی توسط حاضرین در جلسه و اکتفا به خروج از جلسه شد.
نماینده مردم کرمان با یادآوری این مطلب که مردم با بصیرت ایران اسلامی با توجه به بیانات رهبری انقلاب جریان فتنه را به خوبی شناخته و منزوی کرده است گفت مطمئنم هرگونه اقدامی برای احیاء جریان فتنه و بازگرداندن آنها به فضای سیاسی کشور و زمینه سازی برای نفوذ دشمنان انقلاب با بصیرت و درایت مردم انقلابی استان کرمان و کشور عقیم خواهد ماند و فتنه گران و فتنه دوستان به اهداف ناپاک خود نمی رسند.

غضنفرآبادی: تطهیر جریان فتنه و فتنه گران محکوم است

موسی غضنفر آبادی نماینده مردم شهرستان بم و شهرستان‌های شرق استان کرمان در گفتگو با خبرنگار ارگ نیوز، همایش حمایت از سران فتنه که تحت پوشش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز در شهرستان کرمان برگزارشده بود را محکوم کرد و اظهار داشت: اولاً  از بیت‌المال هزینه کردند و امکانات دولتی، وقت دولتی، فضای دولتی را صرف برگزاری مراسمی که قصد آن تطهیر چهره منافقانه سران فتنه کردند، ثانیاً به این مراسم پوشش دادند و تحت عنوآن ‌همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز استان کرمان اقدام به تطهیر سران فتنه و فتنه‌گران نمودند و قصد عادی‌سازی مسئله محکومیت این فتنه‌گران را داشتند، ثالثاً سوت و کف زدن از خاصیت مراسمی است که افراد فتنه‌گر در آن حضور دارند و این‌چنین مراسمی شیوه برگزاری آن‌هم از قبل مشخص است.

نائب رئیس کمیسیون قضایی مجلس ضمن محکوم کردن این مراسم فتنه‌گرانه، تأکید کرد: باید توجه داشت که اگر در این مراسم توهینی صورت گرفته باشد ازنظر حقوقی قابل‌پیگیری است و برگزاری این نوع مراسم که تنها به‌ قصد استفاده‌های سیاسی و تبلیغات سیاسی ترتیب داده می‌شود درواقع توهین به شعور مردم است.

وی در پایان در پاسخ به خبرنگار ارگ نیوز ابراز داشت: اینکه آیا آن‌ها جرمی را مرتکب شده‌اند دادستانی بایستی بررسی کند و این‌گونه افعال درمجموع افعال شایسته‌ای نیست.

آذین: فتنه ۸۸ محکوم و تطهیر سران آن خلاف قانون است

حسین آذین نیز در گفت و گو با “خانه خشتی“، ضمن محکوم کردن فتنه ۸۸ و هرگونه جلسه و برنامه‌ای در جهت تطهیر سران فتنه اظهارداشت: هدف از جلساتی که در آنها از سران فتنه سخن به میان می‌آید تطهیر و جرم‌زدایی از آنان است.

وی برپایی چنین جلساتی را خلاف قانون دانست و گفت: اگر ما شعار قانون گرایی سر می‌دهیم باید بدانیم که رهبر فرزانه انقلاب این افراد را ممنوع التصویر دانستند و طبق قانون نه باید از اینان در مطبوعات و تلویزیون حرفی و نه در جلسات از ایشان سخنی برده شود .

آذین با بیان اینکه عده ای می خواهند با این برنامه‌ها از حساسیت مردم نسبت به سران فتنه بکاهند، خاطر نشان کرد: حرف ما این است که اینها از اشتباهاتی که مرتکب شدند توبه کنند و بعد از توبه در صورت عفو رهبری می‌توانند به زندگی سیاسی خود ادامه دهند، هر کسی که خلاف این عمل کند تخلف نموده است.

وی تصریح کرد: شاید در ادامه این صحبت بگویند از کدام گناه نکرده توبه کنند که باید بگوییم اینان در فتنه ۸۸  آبروی نظام و منافع ملی را هدف قرار دادند و آگاهانه یا ناآگاهانه در این مسیر قدم گذاشتند و باید پاسخگو باشند.

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی ضمن در خواست از استاندار کرمان در برخورد با اینگونه اقدامات بیان داشت: ایشان باید پاسخگوی این گونه رفتارها باشند و اعتراض خود را نشان می‌دادند و طبق قانون برخورد می‌کردند.

آذین خاطر نشان کرد: با نزدیک شدن به انتخابات بسیار شاهد این گونه برنامه‌ها خواهیم بود.

دانشگاه فرهنگیان میتینگ سیاسی آقایان لیبرال دموکرات

سلمان سنجری مسئول  اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمان در گفت وگو با کرمان خبر در خصوصی حواشی ایجاد شده در آیین نکو داشت عطا احمدی خیر مدرسه ساز در دانشگاه فرهنگیان گفت: برگزاری مراسمات تجلیل از بزرگان وخدمت گذاران به نظام امری بسیار نیکو وخداپسندانه است اما متاسفانه مراسم نکو داشتی که امروز برگزار شد با توجه به پیگیری های زیادی که صورت گرفته بود اما بدون حضور شخص تقدیر شونده بود.

وی در ادامه عنوان کرد: متاسفانه در کشور ما اخیرا نگاه های جناحی وحزبی گسترده شده است اما اوج فضاحت وبدبختی این است که سیستم تعلیم وتربیت کشور درگیر اینگونه جریانی بشود .

سنجری اظهار داشت به هیچ وجه انتظار نمی رفت که آقای سیدمحمد محسن بیگی بااین عوامل ومحکومین فتنه همگام وهمکارشود.متاسفانه این برنامه یک برنامه کاملا جناحی بود که در دانشگاه فرهنگیان ، که خود ریاست جمهور اعلام کرده بودند که دانشگاه خانه احزاب نیست اما متاسفانه متولی برگزاری این مراسم بود.

وی افزود: عمق فاجعه در آنجا بود که یکی از مدعوین این مراسم مرعشی ازعوامل ومحکومین فتنه بودند.

سنجری در ادامه گفت : بطور قطع این یک میتینگ سیاسی بود که عده ای اقدام به تطهیر چهره سران فتنه وقرائت پیام های ایشان در چنین جلسه ای که به نام یک خیر مدرسه ساز بوده است کردند.انتظارازمسئولین ونمایندگان مجلس حاضر  در جلسه بر این بود که این جلسه را به نشانه  اعتراض ترک کنند .

مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان افزود : متاسفانه این یک مراسم جناحی بود که در بطن سیسم تعلیم وتربیت کشور برگزار شد آن هم در دانشگاه فرهنگیان که حتی از ۲۴ ساعت قبل کلیه هماهنگی ها را با مسئولین دانشگاه قطع کردند وحتی اجازه ورود به دانشجویان دانشگاه را ندادند.

وی گفت : کف زدن وسوت زدن در این مراسم که کسی همانند حسین مرعشی ، که ابایی ندارد از اینکه  اعلام کند لیبرال دموکرات مسلمان است دور از انتظار نیست.

تطهیر کنندگان به گمان وضعیت سفید، دم از فتنه می‌زنند

حجت الاسلام یوسف راوند مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه رودبار در گفتگو با”رودبار ما” ضمن محکوم کردن فتنه ۸۸ و هرگونه جلسه و برنامه ای در جهت تطهیر سران فتنه اظهارداشت: تطهیر و زنده کردن چهره‌ ی فتنه گران خیانت به ملت است و  تطهیر‌کنندگان فتنه سرنوشتی همانند سران فتنه خواهند داشت.

وی ادامه داد: مسئولین نظارتی نباید اجازه نفوذ سیاسی رابه دشمن بدهند یکی از عوامل نفوذ سیاسی دشمن همین فتنه گران هستند.

وی خطاب به تطهیر کنندگان فتنه گران گفت: فکر می کنید وضعیت سفید شده،سخت در اشتباهید؛ فتنه خط قرمز ما است؛ بدانید مردم ایران اسلامی اجازه حرکت مذبوحانه به ورشکستگان سیاسی ۸۸ را نمی دهند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه رودبار گفت: اگرچه برخی افراد و گروه‌ها و شخصیت‌ها درصدد تطهیر چهره عناصر اصلی فتنه و به فراموشی سپردن اقدامات زشت و ننگین و خیانت بار آنها هستند، اما فتنه ۸۸ بزرگ‌ترین و پیچیده‌ترین فتنه در تاریخ انقلاب است که قابل بخشش نیست.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه