رفتن به بالا
  • Sunday - 8 November 2015 - 07:47
  • کد خبر : ۳۲۳۶۶
239

لینک کوتاه:

فریم به فریم دیدار مادری با پسرش پس از ۳۳سال دوری

مادر زرندی پس از ۳۳ سال دوری از پسرش به نام علی نادعلی پور ، شتابان به دیدار فرزند تازه از سفر برگشته اش رفت. .

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از “صبح زرند” ، شهید علی نادعلی پور که در سنین نوجوانی با فقدان پدر مواجهه شده بود در سن ۱۶ سالگی با اجازه مادرش ، اجازه ای که راحت هم نبود، پا به جبهه های حق علیه باطل گذاشت تا از امام و وطنش دفاع کند و راه کربلا را برای مادرش باز کند.

علی در سال ۱۳۶۱ با پافشاری بسیار پس از سه مرتبه درخواست از مادرش بالاخره رضایت مادرش را می گیرد اما مادر به این شرط به او اجازه رفتن می دهد که زود برگردد ولی علی در جواب این شرط می گوید که من شهید خواهم شد و شاید جسدم را هم دیگر نبینید و می رود.

علی نادعلی پور پس از عملیات والفجر ۱ داوطلبانه در همان منطقه می ماند اما در ۲۱ فروردین سال ۱۳۶۲ به آرزوی خودش که شهادت در راه خدا بود می رسد و گفته اش که مفقودیت جسد بود به حقیقت می پیوندد.

بعد از سالها مفقودیت و رنجهایی که مادر در این فراق کشید، پیکر پاک علی در تابستان ۱۳۹۴ توسط گروه تفحص پیدا شد و در شامگاه پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ به شهرستان خودش زرند انتقال یافت.

مادر رنج کشیده پس از ۳۳سال دوری از پسرش ، شتابان بسوی علی آمد تا پیکر مطهرش را که تنها استخوانهایی از آن مانده بود در آغوش بکشد.

آنچه می بینید تصاویر اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی صبح زرند از لحظه دیدار مادر پس از ۳۳ سال دوری فرزندش است.

دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 1دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 2دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 3دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 4دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 5دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 6دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 7دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 8دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 9دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 10دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 11دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 12دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 13دیدار مادر با شهید علی نادعلی پور 14

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه