رفتن به بالا
  • Wednesday - 11 November 2015 - 08:57
  • کد خبر : ۳۲۴۴۴
entekhabat

لینک کوتاه:

فضای بردسیر انتخاباتی می شود/تبلیغات نامحسوس کاندیداهای مجلس دهم

تجربه نشان داده است درگذشته مردم نسبت به کسانیکه از مسیر قانون فاصله گرفته و از راه های ناصحیح و ناصواب وارد این میدان شده اند “نه ” محکم گفته اند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، دادن قول های غیر ممکن و خارج از محدوده وظایف نمایندگی مجلس، توزیع پول در بین مردم، استفاده از تریبون های عمومی وامکانات دولتی، عدم توجه به ارزشهای اسلام و انقلاب و فاصله گرفتن معیارهای مورد قبول مردم از افت های فراه راه این افراد خواهد بود.

علی رغم اینکه هنوز تا 28 اذر یعنی زمان ثبت نام، نزدیک به 38 روز دیگر باقی مانده است لیکن افرادی  که قصد ورود به میدان رقابت انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی را دارند از هم اکنون با حضور در جمع های فامیلی و منازل دوستان خود به تبیین افکارو اندیشه های خود می پردازند.

هر چند داغی تنور تبلیغات کاندیداهای احتمالی مجلس دهم در شهرستان بردسیر به داغی سایر شهرها نیست ولی در این شهرستان نیز افرادی به صورت غیر رسمی و به طور محسوس و غیر محسوس و به طریق های مختلف سعی در شناساندن و تبلیغ خود دارند و افردای هم وجود دارند که نه حضور خود را در انتخابات مجلس دهم تایید می کنند و نه حضور خود را رد می کنند!

تشکیل جلسات در منازل و غیره به بهانه مهمانی، شرکت  در مجالس عروسی روش دیگر برخی از کاندیداهای مجلس دهم در شهرستان می باشد به این صورت که افراد نزدیک به آقایان نامزدهای مجلس در منازل و محافل مختلف دور هم جمع می شوند و در خصوص برنامه های آتی برای تبلیغات تصمیم گیری می کنند.

  تجربه نشان داده است درگذشته مردم نسبت به کسانیکه از مسیر قانون فاصله گرفته و از راه های ناصحیح و ناصواب  وارد این میدان شده اند “نه ” محکم گفته اند.

به هر حال مردم شهرستان بردسیر  امیدوارند کسی از این حوزه انتخابیه پیروز و برنده میدان خدمت شود و در صندلی سبز مجلس دهم تکیه بزند که مشکلات جوانان بیکار شهرمان که بالاجبار در کنج خانه حل و کارخانه هایی را جهت اشتغال صدها و هزاران جوان بیکار اکثرا تحصیل کرده ایجاد کنند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه