رفتن به بالا
  • Wednesday - 18 November 2015 - 08:49
  • کد خبر : ۳۲۵۴۱
Desktop2

لینک کوتاه:

نتایج مسابقات قرآن کریم بسیج بردسیر اعلام شد

نتایج مسابقات قرآن کریم بسیج سپاه  شهرستان بردسیر اعلام شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، نتایج مسابقات مقدماتی قرآن کریم بسیج سپاه شهرستان بردسیر که با حضور  بسیجیان پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج بردسیر برگزار شده بود، امروز اعلام شد.

مسئول معاونت تربیت و آموزش سپاه بردسیر اظهار کرد: قرآن کلام الهی و تجلی نور است و انس با آن روح و جان انسان را از زشتی‌ها و پلیدی‌ها می‌رهاند.

حجت الاسلام  معین الدینی  قرآن را معجزه‌ای الهی برشمرد و بیان داشت: اگر انسان به دامن قرآن پناه ببرد، از تمام خطرات مصون و محفوظ می‌ماند و عمل به دستورات آن سعادت و خوشبختی بشریت را به دنبال خواهد داشت.

مسئول دارالقرآن بسیج سپاه شهرستان بردسیردر ادامه تصریح کرد: در این دوره از مسابقات قرآن کریم  بسیجیان در قالب دو گروه سنی بالای 16سال و زیر 16سال شرکت کردند.

خانم شاه رحمانی مسئول دارالقران بسیج سپاه بردسیر با اشاره به برگزاری مسابقات در چهار  رشته قرائت، ترتیل ، مفاهیم و اذان یادآور شد: در رشته قرائت در رده بالای  16 حسن برومند و هادی برومند  به صورت مشترک و در رده زیر 16 سال محمد صالح رنجبر بالاترین امتیاز را کسب کردند.

وی ادامه داد: در رشته ترتیل  رده بالی 16 سال محسن مطهری و زیر 16 سال محمد مهدی مومن زاده و همچنین در رشته اذان زیر 16 سال محمد مهدی مومن زاده  و بالای 16 سال محمد حسین ایرانمنش و در رشته مفاهیم حسن سالاری در رده بالای 16 سال و محمد مهدی اناری در رده زیر 16 سال   موفق به کسب بالاترین امتیاز این دوره از مسابقات شدند.

وی در پایان با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات خاطرنشان کرد: انس با قرآن، ایجاد فضای معنوی و قرآنی در بین بسیجیان، آشنایی با مفاهیم و معانی قرآن و نزدیکی نوجوانان و جوانان با آیات و مفاهیم قرآن از اهداف این دوره از مسابقات به شمار می‌رود.

Desktop1 Desktop2 Desktop3

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه