رفتن به بالا
  • Tuesday - 3 November 2015 - 12:00
  • کد خبر : ۳۲۲۷۲
378

لینک کوتاه:

وضعیت فعلی دانشگاه آزاد بردسیر یک وضعیت خاص است

رئیس جدید دانشگاه آزاد بردسیر  گفت : وضعیت فعلی دانشگاه یک وضعیت خاص است و این وضعیت نیازمند کمک همه مسئولین شهرستان است تا حل شود و دست نیاز  به سمت همه مسئولین دراز می کنیم .

به گزارش هزار نیوز ؛

 

به گزارش هزار نیوز ، روز گذشته با حضور   جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی ، آئین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه بردسیربرگزار شد.

دکتر وحید خطیبی بردسیری رئیس جدید دانشگاه آزاد بردسیر اظهار داشت :  حال دانشگاه آزاد بردسیر خوب نیست و به مرحله ای رسیدیم که تقریبا یک تصمیم اشتباه کوچک می تواند تبعات بسیار سنگینی را برای دانشگاه داشته باشد و این به دلیل عوامل بسیاری است .

وی افزود : وضعیت فعلی دانشگاه یک وضعیت خاص است و این وضعیت نیازمند کمک همه مسئولین شهرستان است تا حل شود و دست نیاز  به سمت همه مسئولین دراز می کنیم .

دکتر خطیبی ادامه داد : دانشگاه آزاد بردسیر منجر به خیر و برکت برای این شهرستان شده است ، در سال های گذشته  حوزه های بسیاری  تحت تاثیرات مثبت این دانشگاه قرار گرفته اند.

رئیس دانشگاه آزد بردسیر با اشاره به اینکه نباید اجازه بدهیم  این دانشگاه که قدمتی بیش از 20 سال دارد دچار مشکل شود افزود : اکنون زمانی است  که ما نیازمند هستیم که حوزه های دیگر تاثیراتی روی این واحد دانشگاهی داشته باشند به همین علت دست نیاز به سمت همه مسئولین دراز است و امیدواریم پشتیبانی از این دانشگاه داشته باشند .

 

وی تصریح کرد : شعار بنده به هیچ عنوان این نیست که این واحد بخواهد در زیر مجموعه سایر واحد ها قرار بگیرد وبدون هیچ تلاشی به این نتیجه برسیم که احیای واحد را منوط به مسائل دیگر بکنیم حتما طبق یک فرایند کارشناسی خاص و همکاری همه دوستان منطقی ترین تصمیمات اتخاذ می شود .

گفتنی است در  اين مراسم دكتر وحید خطیبی بردسیری به عنوان رييس دانشگاه بردسیر  معارفه و از تلاشهاي دكتر کمال جوانمرد رئیس  قبلی این مجموعه تجلیل شد.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه