رفتن به بالا
  • Friday - 27 November 2015 - 18:57
  • کد خبر : ۳۲۷۷۱
taram

لینک کوتاه:

کرمان در عرصه انتخابات حیات خلوتی برای سران فتنه نباشد

امام جمعه بردسیر گفت : عمل  این آقایان را  محکوم می کنیم و کرمان در عرصه انتخابات حیات خلوتی برای سران فتنه نباشد .

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نبوز ، دکتر تارم امام جمعه بردسیر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بردسیر  با اشاره به اینکه در مراسم خیر مدرسه ساز  درکرمان

، نامه یکی از سران فتنه قرائت شد گفت :از حرکت اعتراض امیز و  آگاهانه اخیر زاهدی نماینده مردم کرمان در این مراسم تقدیر و تشکرمی کنیم .

وی با تاکید بر این نکته که فتنه خط قرمز نظام است و فتنه سال 88 مسئله کوچکی نیست اظهار داشت : عمل این آقایان را  محکوم می کنیم و جای محکومیت دارد و امیدواریم بعد از این شاهد این مسائل در استان شهید پرور کرمان نباشیم و کرمان در عرصه انتخابات حیات خلوتی برای سران فتنه نباشد .

وی به انتخابات مجلس اشاره کرد افزود : نمایندگانی را انتخاب کنیم که دارای روحیه استکبار ستیزی باشند و نمایندگان با بصیرت ، دشمن شناس و  کارامد مانند  مرحوم مدرس در مقابل استکبارشجاع باشند .

تارم افزود : نمایندگانی که داری روحیه مرز بندی شفاف و وابسته نبودن به کانون های قدرت و ثروت باشند را انتخاب کنیم .

وی به دفن هزار 700 تن  سیب زمینی  در استان فارس اشاره کرد گفت : مدیر سازمان تعاون روستایی فارس این را جزء افتخارات خود دانسته است .

امام جمعه بردسیر گفت : مشابه همین اتفاق در دولت نهم بود که مقداری از سیب زمینی ها را بین نیازمندان توزیع کردند  و رسانه تبلیغات زیادی انجام دادند  و گفتند این کار را بخاطر تبلیغات انجام داده است،  ای کاش همین کار در این دولت می کردند حتی اگر رسانه تبلیغات منفی انجام می دهند .

امام جمعه بردسیر ،پیاده روی در ایام اربعین برای زیارت امام حسین و یاران باوفایش را با فضیلت برشمرد و گفت: هر قدمی که زائر امام حسینی (ع) در اربعین حسینی بردارد،ثواب بیشماری در کارنامه اعمالش نوشته می شود و خداوند گناهانش را می بخشد

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه