رفتن به بالا
  • Thursday - 3 December 2015 - 08:19
  • کد خبر : ۳۲۸۵۴
bardsir1

لینک کوتاه:

آقای استاندار!هنوز محکومیت حسین مرعشی تمام نشده که در کرمان همنشین شما شده است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان گفت: استاندارکرمان در مراسم خیر مدرسه ساز ،   در کنار حسین مرعشی محکوم فتنه ، که تا تاریخ چهاردهم اسفند ماه 94 حق حضور در محافل سیاسی ، اجتماعی و تبلیغاتی را  طبق قانون ندارد ، شانه به شانه حرکت می کند .

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز ، حجت‌الاسلام محمدعلی محسن‌زاده در جمع عزاداران اربعین حسینی و جمعی از مدافعان حرم حضرت زینب (س) در حسینیه ثارالله بردسیر  اظهار داشت  : نگاه مردم به بزرگان ، خواص و مسئولین است اگر خواص جامعه در مسیر حق بودند حق حفظ می شود اما اگر خواص منحرف شدند مردم را هم منحرف می کنند .

محسن‌زاده با اشاره به اینکه نقش خواص به گونه ای است که تا جایی که حسین (ع) جان خود را فدا می کند تا مردمی که خواص منحرف کردند نجات بدهد افزود :وقتی خواص مسیر را گم کردند اسلام تضعیف می شود با تضعیف اسلام ، شرک و نفاق تقویت می شود .

وی خاطر نشان کرد : یک عاشورا سال 61 بنی امیه در کربلا ایجاد کردند ، عاشورای دیگر را منافقین در حرم امام رضا (ع) رقم زدند و یک عاشورا اهل فتنه در سال 88 در روز عاشورا ایجاد کردند .

محسن زاده به مقایسه حوادث کربلا و فتنه سال 88 پرداخت ، گفت : در کربلا خیمه گاه اباعبدالله (ع) را آتش زدند فتنه گران سال  88 خیمه عزای امام حسین (ع) را آتش زدند ، کربلا آتش به جان حسین (ع) زدند فتنه گران 88 پرچم “یا حسین” را آتش زدند .

وی اظهارداشت : کربلا وقتی امام حسین (ع) خواستند نماز ظهر عاشورا اقامه کنند دو یار امام سپر شدند آنقدر تیر به بدن مبارکشان خورد که مثل خار پشت شده بود ، ظهر عاشورای 88 در حسینیه آل طاها با براده های تیز آهن امام جماعت و نماز گزاران را مجروح کردند .

محسن زاده ادامه داد : یزیدیان در سرزمین کربلا آب را بر امام حسین (ع) بستند فتنه انگیزان 88 با کلوغ و مواد آلوده دیگ های غذای نذری مردم را آلوده کردند ،اگر نانجیب های فتنه 88 در کربلا بودند همراه و همگام  با یزیدیان نمی شدند ؟قطعا همین کار را می کردند .

افرادی تصمیم گرفتندفتنه را احیاء و تطهیر کنند

وی با بیان اینکه  متاسفانه افرادی با گذشت چندسال از جریان فتنه تصمیم گرفتند فتنه را احیاء و تطهیر کنند، گفت : مگر موسوی ، کروبی و خاتمی تطهیر شدنی هستند این افراد محارب الی الله ، پیغمبرو آل پیغمبر هستنداین افراد  به جنگ مسجد آمدند .

محسن زاده ادامه داد : اکنون بعد از گذشت چند سال از فتنه ، در استان کرمان  مراسم تجلیل به نام خیربزرگ مردی به نام “عطاء احمدی” که بیش از 260 مدرسه ساخته است و این خیّر مدرسه‌ساز به دور از سیاسی‌کاری، مراسم تجلیل از خود را تحریم کرد و در آن حضور نیافت و دست اندرکاران، مراسمی را برگزار کردند که محوریت مراسم غایب بود.

آقای استاندار!هنوز محکومیت حسین مرعشی تمام نشده که در کرمان همنشین شما شده است 

وی افزود : در این مراسم استاندارکرمان  در کنار حسین مرعشی محکوم فتنه 88  ، که تا تاریخ چهاردهم اسفند ماه 94 حق حضور در محافل سیاسی ، اجتماعی و تبلیغاتی را  طبق قانون ندارد ، شانه به شانه در کنار استاندار حرکت می کند .

محسن زاده تصریح کرد :  در همین مراسم ، دعائی  نامه  خاتمی یکی از سران فتنه را  قرائت می کند و  در ماه عزای اباعبدالله (ع)  جمعیتی که ازپیش طراحی شده بود شروع  به کف و سوت زدن کردند.

استاندار شهری که “حسینیه اهل بیت (ع)” است ، جشن برپا می کند

وی بااشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند “کرمان حسینیه اهل بیت (ع)  است “افزود : استاندار شهری که حسینیه اهل بیت (ع) است ، جشن برپا می کند شما بچه شیعه ها برای چی سیاه می پوشید وعزاداری می کنید چرا کرمان “حسینیه اهل بیت (ع) ” را با آهنگ های غربی آلوده می کنید؟چرا دل وجان جوانان شیعه را با نجوای شیطان همگام و همراه می کنید؟

محسن زاده با بیان اینکه خانم هیلاری کلینتون می گوید “یکی از راه هایی که میتوانیم  مردم ایران را از اسلام راستین جدا کنیم موسیقی است”، اظهار داشت :در روز اربعین جوانی نوار ترانه با صدای بلند گوش می کرد به جوان گفتم امروز روزاربعین ،  را حرمت نگه دار ، در جواب گفت “حاج آقا اگر ترانه و موسیقی بد هست شما اول به استاندار و اداره ارشاد بگوئید، ترانه ای که من گوش می کنم کنسرتش در کرمان برگزار شده .

وی خاطر نشان کرد : امام موسی بن جعفر (ع) از کوچه ای می گذشت از خانه ای صدای ترانه شنید از کنیزی سوال کرد این خانه عبد است یا آزاد است ؟کنیز گفت: این خانه آزاد است موسی بن جعفر(ع)  فرمودند “آره آزاد است اگر عبد و بنده خدا بود چنین گناه نمی کرد” صدای مکالمه را ارباب کنیز شنید ،ارباب از خانه بیرون آمد و گفت من بنده خدا هستم و اشتباه کردم.

وی تاکید کرد : آیا این افراد نمی دانند آوای موسیقی آوای شیطانی است ؟هرکجا صدایش بلند شود ملائکته رحمت الهی می روند دستور بیش از 60 کنسرت را در شهر و دیار خود میدهند.

ترویج موسیقی در حسینه اهل بیت (ع) راه نفوذ فرهنگی دشمن است 

محسن زاده گفت : ترویج موسیقی  در “حسینه اهل بیت (ع) “کرمان چه چیزی می تواند باشد جز راه نفوذ فرهنگی دشمن ، چرا ناخواسته و جاهلانه اسباب دست دشمن می شوید و  راه را برای دشمن باز می کنید؟

وی با اشاره به این نکته که مقام معظم رهبری (ع) می فرماید “چرا به فرزندان بسیجی ام  اهانت می کنید اینها زبان حق گو دارند و از این عزیزان دفاع می کند”، گفت : وقتی که ائمه جمعه و بسیجی ها اعتراض می کنند لقب افراطی و تندور به آنها  نسبت می دهند.

استاندار محترم کرمان آیات 6 و 7 سوره لقمان را بخوانید و عمل کنید 

وی افزود: انسان اگر دق کند و بمیرد خیلی بهتر از این است در شهری زندگی کند که استاندار ، فرمانداران و مسئولینش  دنبال ترویج وفساد بی بندباری باشند ،روحانیت را متهم می کنند که نجیب هستند و چیزی نمی گویند اما وقتی می گوئیم چرا از مکتب اهل بیت فاصله گرفتید راهی که می روید راه جهنم است عمل نمی کنند.

محسن زاده  خطاب به استاندارمحترم  ، مدیر اداره ارشاد کرمان و فرمانداران شهرستان های استان  گفت آیات  6 و 7 سوره لقمان  را بخوانند ، اظهار داشت : قرآن می فرماید “وَ مِنَ النَّاسِ مَنْ يَشْتَري لَهْوَ الْحَديثِ لِيُضِلَّ عَنْ سَبيلِ اللَّهِ بِغَيْرِ عِلْمٍ وَ يَتَّخِذَها هُزُواً أُولئِکَ لَهُمْ عَذابٌ مُهينٌ” کسانی تهیه و تکثیر می کنند و زمینه اجرا را فراهم می کنند اینها از راه خدا گمراه هستند و خودشان هم آگاهی به گمراهی خودشان ندارند اما اگر کسی نهی ازمنکرشان کرد مسخره اش می کنند و تندرو و افراطی او را  معرفی می کنند .

وی به آیه 7 سوره لقمان اشاره کردگفت : آیه 7 سوره لقمان می فرماید ” وَ إِذا تُتْلي‏ عَلَيْهِ آياتُنا وَلَّي مُسْتَکْبِراً کَأَنْ لَمْ يَسْمَعْها کَأَنَّ في‏ أُذُنَيْهِ وَقْراً فَبَشِّرْهُ بِعَذابٍ أَليمٍ” از روی تکبر و غرور به آیات قرآن پشت می کنند مثل اینکه اصلا آیات قرآن را نمی شنوند پس او را به عذابی دردناک نوید بده.

مسئول نمایندگی ولی فقیه افزود: جنگ حق وباطل که امام حسین (ع) ایجاد کردند ادامه دارد  تا چه زمانی  صدای تار و تنبک هایی که یزیدیان برای شهادت اهل بیت می زدند بلند باشد ،  زشت نیست در این کشور اسلامی عده ای بخواند احکام الهی را زیر پا بگذارندو مکتب ایرانی به خورد ما بدهند ما هرچه عزت و افتخار داریم از برکت قرآن و اسلام و اهل بیت (ع ) است .

وی افزود : یکی از راه هایی که دشمنان امکان پیدا می کنند برجامعه اسلامی تسلط پیدا کنند جهل و نادانی است وقتی جامعه اسلامی در جهل و نادانی فرورفت ، حسین (ع) باید خون را فدا کند تا جامعه اسلامی را از جهل و ضلالت نجات بدهد .

محسن زاده  گفت: روزی که امام حسین (ع) در کربلا صدا زد گفت “آیا کسی هست ما را یاری کند ” ، کسی نبود اما امروز شما مدافعان حرم زینب هستید که صدای استغاثه حسین (ع) را جواب میدهید.

bardsir1

 

 

bardsir1 (2) bardsir1 (3) bardsir1 bardsir2 bardsir3

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


3 دیدگاه برای “آقای استاندار!هنوز محکومیت حسین مرعشی تمام نشده که در کرمان همنشین شما شده است”

  • نمردیم ی شیرمردی پیدا شد و داد زد…. به خدا قسم راست گفت..

  • حاجی says:

    سلام ودرود به روح مطهر شهدای مدافع حرم عقیله بنی هاشم(ع) وارزوی پیروزی رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد علیه کوردلان تکفیری . حاج آقا محسن زاده خداقوت ان شاالله سلامت باشید وخدا توفیق تان دهد همیشه سخنگوی تریبون اسلام ناب باشید

  • من تعریف ایشون رو شنیده بودم دیشب یکی از آشنایان که مرایم بود برام تعریف کرد میگفت این آقا شیخ معلوم میشه جونشو کف دستش گرفته

ارسال دیدگاه