رفتن به بالا
 • Wednesday - 30 December 2015 - 16:33
 • کد خبر : ۳۳۲۱۱
DSC_0172

لینک کوتاه:

اگر فتنه 88 را فراموش کنیم فتنه ی بزرگتری درآینده  بوجود می آید

امام جمعه موقت جیرفت گفت : اگر امروز فتنه 88 را فراموش کنیم و این تجمعات را برگزار  نکینم فتنه های بزرگتری درآینده  به وجود می آید .

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نبوز ، حجت الاسلام کمالی امام جمعه موقت جیرفت در مراسم 9 دی در جمع مردم بردسیر اظهار داشت : خط رفاه طلبی در دوران ائمه اطهار (ع)  باعث  به شهادت رسیدن اهل بیت (ع)  شد و باعث شد امام زمان (عج) در پرده غیبت به سرببرند.

 

خط رفاه طلبی بود که فتنه های بعد از انقلاب را بوجود آورد

 

کمالی ادامه داد : خط رفاه طلبی  امروزهم وجود دارد و در دوران انقلاب اسلامی رفاه طلب ها  بارها به امام(ره)  می گفتند با آمریکا مذاکره کنیم امام (ره) جواب می داد خدا اینها را بیدار کند اگر بخواهیم با آمریکا مذاکره کنیم جواب پدران و مادران که فرزندشان شهید شده  را چه بدهیم.

 

امام جمعه موقت جیرفت گفت : امام می فرمود” ما نه از حمله آمریکا می ترسیم و نه از تحریم اقتصادی ،ما از مغز های عاجز و ترسوکه در بین خودمان است می ترسیم .

 

وی افزود :خط رفاه طلبی در دهه 70 ، فتنه 78 را ایجاد کرد که می خواستند انقلاب را بر باد بدهند .

 

کمالی با اشاره به اینکه فتنه سال88 فتنه بسیار بزرگی بود افزود:  در زمان مجلس ششم و هفتم یک عده سکولارها توسط این فتنه گرها روی کار آمدند و عامل اصلی فتنه 88 این سکولارها شدند .

 

 

امام جمعه موقت جیرفت به عامل دوم ایجاد فتنه 88 اشاره کرد افزود : در انتخابات فتنه ای را فراهم کردند و از انقلاب های رنگی که در شرق آسیا رخ داد و از آن پروژه تقلب ،می خواستند  در انتخابات استفاده کنند و  از بیرون گفتند باید نظارت بین المللی بر انتخابات باشد.

 

نتانیاهو: سران فتنه سرمایه های ما در ایران و جهان هستند

 

وی سومین عامل را وجود نیروهای خارجی و دخالت مستقیم دشمنان دانست گفت :  نتانیاهو می گوید کسانی که در فتنه 88 یعنی آقای موسوی ،کروبی ،خاتمی و رئیس دولت سازندگی که آتش فتنه را ایجاد کرد و نامه بدون سلام به مقام معظم رهبری نوشتند وفتنه را ایجاد کردند صراحتا می گوید اینها سرمایه های ما در ایران و جهان هستند .

 

کمالی گفت : یک عده امروز می گویند چرا دم از فتنه می زنید و  گفتند یک سوءتفاهمی بین احمدی نژاد و موسوی بود اما ما یادمان نمی رود در روزی که آسمان خون گریه می کرد و همه در عزای سالار شهیدان عزادری می کردند یک عده در خیابانها آمدند و شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه دادند و به خیمه های امام حسین (ع) حمله کردند .

 

عامل اصلی تحریم های کمر شکن نظام ، فتنه 88 بود

 

وی ادامه داد : ما یادمان نمی رود در روز قدس روزی که مردم روزه بودند با بطری های آب و با کفش در نماز جمعه شرکت کردند  و ما یادمان نمی رود آن آقازاده های فرصت طلبی که نامه نوشتند به اربابان خودشان که الان تحریم ها را شروع کنید که امروز عامل اصلی تحریم های کمر شکن نظام ، فتنه 88 بود .

 

وی به سناریوی سوم که تقلب دروغ بزرگ بود اشاره کرد گفت : این کار  باعث آشوبهای خیابانی شد و  دشمن را امیداوار کرد که مقام معظم رهبری فرمود” بزرگترین گناه فتنه گران این بود که دشمن را امیدوار کردند” .

افرادی در کرمان می گویند از فتنه بگذریم و فراموشش کنیم

 

کمالی با تاکید براینکه یادواری مکرر فتنه برای پیشگیری و عدم ایجاد فتنه های بعدی است گفت : بعضی افراد در کرمان می گویند از فتنه بگذریم و بعضی می گویندچرا دو ماه برای امام حسین (ع)  مجلس عزا می گیرید ، ما جواب میدهیم اگر ما ماجرای غدیر را گرامی می داشتیم ماجرای کربلا بوجود نمی آمد .

 

وی ادامه داد : امروز هم اگر فتنه 88 را فراموش کنیم و این تجمعات را پیگیری نکینم فتنه های بزرگتری به وجود می آید .

 

امام جمعه موقت جیرفت  با اشاره به این نکته که فتنه ای دیگر در راه است گفت : به بهانه ثبت نام درمجلس خبرگان  800 نفر ثبت نام کردند تا اگر  شورای نگهبان عده ای را رد صلاحیت کرد بهانه ای برای فتنه گران باشد  تا آشوب  خیابانی راه بیندازند .

 

وی تصریح کرد : امروز هم یک عده از جماران بلند شدند و می گویند ما وابستگان به امام (ره) هستیم،  ما حق هستیم ، در حالیکه اینها کسانی هستند که اگر امام زنده بود می فرمود اینها را اعدام کنید .

 

فتنه ای دیگر در راه است

 

کمالی گفت : رئیس دولت سازندگی اخیرا گفته است مردم اگر این انتخابات نگذارند دوباره نارضایتی در این انقلاب ایجاد می شود ، یعنی ای مردم آماده شوید فتنه ای دیگردر راه است .

 

وی افزود : وزیر امور خارجه انگلیس گفته بود ما از طریق توافق هسته ای  دست میانه رو ها را باز می کنیم و از طریق این میانه رو ها ما می توانیم هویت انقلاب اسلامی را تغییر بدهیم .

 

 

امام جمعه موقت جیرفت در پایان گفت : در استان کرمان سرویس های جاسوسی بیگانه در اتاق فکرشان به افرادی  خط می دهند تا  انتخابات مجلس را بدست بگیرید و از طریق مجلس قانون گزاری کنند  وشورای رهبری تشکیل بدهند .

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


3 دیدگاه برای “اگر فتنه 88 را فراموش کنیم فتنه ی بزرگتری درآینده  بوجود می آید”

 • حاجی says:

  بسیار عالی بود از دست اندر کاران برپایی چنین مراسمی تشکر می کنم . افرادی که امروز حرف از شورای رهبری می زنند سال 88نیز گفتند : مردم اگه این کسی که مارای دادیم رییس جمهور شد که شد در غیر اینصورت بریزید توی خیابون . قطعا دنبال فتنه بزرگتری هستند به قول حاج اقا کمالی فتنه دهه نود به مراتب بزرگتر وغبار الوده تر از سال 88 و 78 است .
  واما بعد:
  مولای من اقای من سید بزرگوار سال 78 و88 صبوری کردید ورنج نامه تان را به صاحب الزمان (عج) گفتید ما هم مطیع امر شما صبر کردیم واشک ریختیم باز هم با قطره قطره خونمان مطیع امر شما هستیم ولی اگر فرمان دهید کربلای به پا می کنیم نه با تنهایی شما بلکه بارها گفتیم ما اهل کوفه نیستیم این بار کربلای ما قطعا هلاکت یزیدیان زمان خواهد بود. ((مرگ برضد ولایت فقیه))

 • عابداحمدی says:

  جای تعجب دارد سخنران برنامه صحبت از فتنه وحوادث تاریخی آن می کند واسم فتنه گران را می برد بعضی از مسیولین شهر ناراحت می شوند واعتراض می کنند سوال من است مگر شما موافق فتنه بودید یا خدای ناکرده با آنها بودید

 • منتظرالمهدی says:

  وقتی بصیرت کم میشه نتیجش میشه این.کسانی که درزمان جنگ درجبهه هابودن به علت عدم بصیرت و…دارن به مملکت امام زمان ضربه میزنن.انشالله که هدایت بشن

ارسال دیدگاه