رفتن به بالا
  • Wednesday - 16 December 2015 - 18:18
  • کد خبر : ۳۲۹۸۲
04

لینک کوتاه:

تالیف کتاب تاریخچه آموزش و پرورش شهرستان بردسیر

کتاب تاریخچه آموزش و پرورش شهرستان بردسیر تحت عنوان “گنج نهان سرزمین من” توسط ناهید ستاری معلم بازنشسته این شهرستان تالیف شد

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ،کتاب تاریخچه آموزش و پرورش شهرستان بردسیر تحت عنوان “گنج نهان سرزمین من” توسط ناهید ستاری معلم بازنشسته این شهرستان تالیف شد ناهید ستاری مولف این کتاب در این خصوص اظهار کرد: این کتاب مجموعه‌ای از چگونگی شکل‌گیری آموزش و پرورش در شهرستان بردسیر تالیف شده است.

وی هدف از تالیف این کتاب معرفی آموزش و پرورش شهرستان بردسیر و معرفی چهره‌های شاخص و پیشکسوتان آموزش و پرورش و همچنین معرفی کسانی که در احداث اولین مدارس در این شهرستان تلاش کرده‌اند، دانست. ناهید ستاری در سال ۱۳۴۶ به دنیا آمدند، پدر ایشان حاج فتح الله ستاری یکی از فرهنگیان شهرستان بردسیر بود.

وی  دوران دبستان خود را در دبستان چهارم آبان که اکنون با نام شهدای قرآنی فعالیت می کند به پایان رساند و دوران راهنمایی را در مدرسه توحید و دوران دبیرستان در مدرسه زینبیه طی کرد و پس ازاخذ مدرک دیپلم و شرکت در کنکور سراسری در تربیت معلم پذیرفته شدند بعد از اتمام دوران دانشجویی جذب آموزش و پرورش شدند و به عنوان فرهنگی به فعالیت خود ادامه داد وی از سال ۱۳۶۴ تا سال ۱۳۹۴ در مدارس این شهرستان صادقانه و دل سوزانه خدمت کرد و به افنخار بازنشستگی نایل شد.

ناهید ستاری در سال ۱۳۸۳ به در خواست آموزش و پرورش شروع به تالیف کتابی با عنوان “گنج نهان سرزمین من” کردکه سه سال به طول انجامید و در سال ۱۳۸۶ به پایان رسید لازم به ذکر است این کتاب به مرکز پژوهشکده تعلیم و تربیت کرمان تحویل و مرحله ویراستاری آن به پایان رسیده که مولف در انتظار چاپ آن به سر میبرد .

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه