رفتن به بالا
  • Thursday - 24 December 2015 - 22:36
  • کد خبر : ۳۳۰۸۳
entekhb

لینک کوتاه:

تجلی وحدت فرزندان بردسیر با حضور همزمان سه  کاندیدای بردسیری  در فرمانداری سیرجان / اناری، پرتونیا و سیلانی آمدند+عکس

در ساعات اولیه صبح روز اول دی ماه ، سه کاندیدای بردسیری ، با حضور در فرمانداری سیرجان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، در ساعات اولیه صبح روز اول دی ماه ، سه  کاندیدای  بردسیری ، با حضور در فرمانداری سیرجان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند.

تاکنون شمار داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های انتخابیه استان کرمان به ۱۶۵ نفر رسیده است و  از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۱۸ نفر برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از استان کرمان نام‌نویسی کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، اناری، پرتونیا و سیلانی سه کاندیدای بردسیری   می باشند.

 

از مجموع داوطلبان ۱۶ نفر خانم هستند که بر این اساس از حوزه‌های انتخابیه کرمان و راور ۹ نفر، سیرجان و بردسیر ۳ نفر، بافت رابر و ارزوئیه یک نفر، شهربابک یک نفر، جیرفت و عنبرآباد یک نفر، رفسنجان و انار یک نفر برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام‌نویسی کرده‌اند.

بر اساس آخرین اخبار از فرمانداری سیرجان زارع عسکری و مومنی دو کاندیدای دیگر بردسیری در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

مهلت قانونی ثبت‌نام از داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا روز جمعه ادامه دارد و مردم ۲۳ شهرستان استان کرمان در قالب ۹ حوزه انتخابیه ۱۰ نماینده در قوه مقننه دارند.

 

مهلت قانونی ثبت‌نام از داوطلبان مجلس خبرگان رهبری نیز ساعت ۲۴ دیشب (چهارشنبه) به پایان رسید.

 

در آخرین روز نام‌نویسی داوطلبان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری پنج نفر از حوزه انتخابیه استان کرمان نام‌نویسی کردند و شمار ثبت‌نام کنندگان این انتخابات از حوزه انتخابیه کرمان از ابتدا تا پایان مهلت قانونی ثبت‌نام در مجموع ۲۲ نفر گزارش شده است.

 

تعداد نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری سه نفر است.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “تجلی وحدت فرزندان بردسیر با حضور همزمان سه  کاندیدای بردسیری  در فرمانداری سیرجان / اناری، پرتونیا و سیلانی آمدند+عکس”

  • علی says:

    با سلام امیدوارم که این حضور موثر در گرم نمودن تنور انتخابات کمک نماید و همشهریان عزیز بردسیری نیز انتخاب مناسبی داشته باشند./

ارسال دیدگاه