رفتن به بالا
  • Saturday - 19 December 2015 - 18:55
  • کد خبر : ۳۳۰۱۰
fetneh

لینک کوتاه:

تلاش ها برای گذر از فتنه ۸۸/سرمایه های اسراییل در ایران

نتانیاهو در جریان فتنه 88 اظهار می کند اعتشاشاگرانی که در این جریان فعالیت می کنند سرمایه های اسراییل در ایران هستند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز به نقل از “ناب نیوز”؛ در نشریه بیداری منتشر شده در ۲۴ آذرماه مطالبی مبنی بر گذر کردن از فتنه ۸۸ و تکرار نکردن آن آورده شده است. نویسنده این مطلب معتقد است به دلیل خطاب کردن آشوبگران به خار و خس در فتنه، آشوب ها بیشتر شد.

در پاسخ به چنین اظهاراتی باید گفت در شوراهای فتنه ۸۸ کار به جایی رسید که اوباما،این دشمن بشریت، گفت ما از اغتشاشگران حمایت می کنیم چرا که آنها در حال شکل دادن تاریخ ایران هستند و خود را در معرض خطر قرار دادند، جهان مشغول تماشای ایران است.

در جای دیگر سخنگوی کاخ سفید می گوید کار اینها (فتنه گران) فوق العاده و شجاعانه است.مجله آلمانی اشپیگل نوشت : چند روزی است اعتراض در ایران علیه انتخابات نیست بلکه هدف پایان دادن به جمهوری اسلامی است و از قضا موسوی باید رهبر سرنگونی نظام ایران باشد.

نتانیاهو در جریان فتنه ۸۸ اظهار می کند اعتشاشاگرانی که در این جریان فعالیت می کنند سرمایه های اسراییل در ایران هستند.

فتنه ۸۸ محصول تلاشی ده تا پانزده ساله جهت براندازی نظام ایران به کمک عوامل داخلی و خارجی از جمله افرادی که سابقه انقلابی داشتند، بود و از این منظر یکی از پیشرفته ترین طرح های دشمن برای مقابله با نظام به شمار می آید.

نکته دیگر اینکه، فتنه ۸۸ تهدیدی علیه ساختار بنیادین نظام جمهوری اسلامی یعنی قانون اساسی ،نهادهای نظامی و آرای مردم بود. مفقام معظم رهبری فرمودند ۹ دی ۸۸ حادثه کوچکی نیست بلکه حرکت عظیم وماندگار مردمی بود که شبیه به حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و ایستادگی غیرنجیبانه مقابل قانون در سال۸۸ نباید فراموش شود. معظم له در سخنرانی های متعدد خود از گناه های نابخشودنی فتنه گران نام بردند و فرمودند آنان کشور را به سوی اغتشاش و ناامنی سوق دادند، میخواستند از درون به نظام جمهوری اسلامی ضربه زنند و دیگر جنایات آنها در سال ۸۸ عبارت است از: ضربه به ملت ایران وتلخ کردن کام مردم پس از شادی بزرگ شرکت در انتخابات ، نابود کردن انتخابات افتخار آمیز و پرشور ۸۸ که حداکثر مردم در آن شرکت کردند، تهمت به نظام، تلاش برای تغییر نتایج قانونی انتخابات با خشونت و اردو کشی خیابانی، خوشحال کردن جبهه دشمن و سرکشی از قانون ، بازچیه طراحی دشمن شدن، دعوا راه انداختن ، تمکین نکردن از قانون و رای مردم، بیزاری نجستن از آشوبگران، انتخابات را مظهر اختلاف تلقی کردن و ایجاد تلاطم و گرفتن آرامش عمومی از ملت،ایجاد هزینه برای کشور و مردم، تلاش برای قرار دادن مردم در مقابل نظام و تخلف از قانون.

حوادثی که در طول ۸ ماه رقم خورد و جنایاتی که فتنه گران به بار آوردند مثل آتش زدن، حمله به مساجد و حوزه های مقاومت بسیج و تخریب مغازه ها و… غیرقابل فراموشی است.

حال فرد معلوم الحالی در یکی از نشریات استان رقم می زند که از فتنه ۸۸ بگذرید! چرا باید بگذریم؟ آنها آمده بودند تا به هرقیمتی کار نظام را تمام کنند، همانطور که کلینتون در یک سخنرانی در بحبوحه فتنه اعلام کرد من صدای شکستن استخوان های نظام جمهوری را می شنوم.

مگر می شود فراموش کرد اظهاراتی که کاخ نشینان در خارج از مرزها گفتند شما سرمایه های ما در ایران هستید و به شما پیوند خواهیم خورد؟

مگر می شود فراموش کرد جنایاتی را که حتی اروپایی ها و امریکایی ها اذعان کردند این جنایات و اردوکشی ها در هرکشوری رخ میداد از پا در آمده بود.

مگر می شود زخم هایی که بر پیکر نظام و مردم مظلوم در خیابان ها ایجاد شد، فراموش کرد؟

باید همچنان از فتنه گفت چراکه برای نظام هزینه ایجاد کرد، دشمن برای رسیدن به هدف خود امیدوار شد، چون نسل های آینده از ما مطالبه می کنند چه بر سر نظام آمد که دشمن را خوشحال کرد؟

یادآوری فتنه ۸۸ می تواند از فتنه های آینده پیشگیری کند چرا که بامحکوم کردن وبرخورد با عوامل آن و با توضیحات و صحبت هایی که گفته شده و باوجود تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر محکومیت فتنه، دشمن اظهار می کند قرار بود سال ۸۸ در ایران انقلاب شود.

اما جای بسی تامل است اقدام افرادی که دانشگاه ومحل تحصیل فرزندان این نظام را محل جولانگاه مسائل سیاسی و خواهش های نفسانی خود می کنند و نشریاتشان قلم می زنند که باید جلوی برخی سخنرانی ها گرفته شود.

باید خطاب به آنها گفت مگر در سخنرانی هایشان چه می گویند که برایتان سخت است؟ در یک ماه گذشته جلوی بسیاری سخنرانی ها گرفته شده در حالیکه شما به راحتی سخنرانی کردید و در آن از پایان حصر سران فتنه و بازگشت آنها به عرصه سیاست گفتید. گفتید که شورای رهبری باید تشکیل شود، مردم را به کلاغ تشبیه کردید و افرادی که چیزی از مسائل روز نمی دانند.

امروز در نشریات خود می زنید کسانی که جلوی سخنرانی را می گیرند قانون شکنند! تعبیر قانون شکنی را برای افرادی به کار می برید که وجود ندارند. شما قانون شکن نیستید که در محیط علم و تحصیل فرزندان انقلاب آشوب می کنید و هرروز در حال طراحی فتنه ای در کشور هستید.

م.س

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه