رفتن به بالا
  • Monday - 14 December 2015 - 21:16
  • کد خبر : ۳۲۹۴۳
fetneh

لینک کوتاه:

ثروت کرمان دراختیار افرادی که بر طبل فتنه می کوبند

در استان کرمان که بهشت معادن است و انبوه سرمایه ها در اختیار افرادی چون مرعشی وخاندان هاشمی است لذا برای ایجاد فتنه و به تشویش کشیدن اذهان عمومی فرصت مناسبی را در اختیار فرصت طلبان قرار داده است

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز “به نقل از ” پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان ” از فتنه ۸۸ تا کنون نزدیک به ۶ سال می گذر د اما انگارگروهی قصد دارند آن را خاتمه یافته بپندارند واز آن به عنوان یک مسئله عادی یاد کنند لذا نه تنها از واژه فتنه در سخنرانی هایشان استفاده نمی کنند بلکه کسانی را که از این واژه نام می برند افراطی می دانند و بعضی از مسئولین که در راس قرار دارند به منتقدان خود برچسب افراطی تندرو وکلاغ بود ن می زنند.
بعضی از تجدد طلبان سعی دارند درباند افرادی که در خارج از مرزهای ایران برای بر اندازی نظام جمهوری اسلامی تلاش می کنند  قرار بگیرند وبه دنبال کسب پست و مقام هایی که شاه ایران هستند این گونه رفتا رها کمتر از تفکر عمرسعد نیست که به دنبال حکومت ری امام زمان خود را تنها گذارد.
در تاریخ می خوانیم که عمر سعد پسر دایی پیامبر اسلام است واین نشان می دهد که شمر وعمر سعد نمی توانستند ادعا کنند که این افرادی را که می خواهند با آنها بجنگند نمی شناختند لذا همه این اتفاقات به خاطر عدم بصیرت ،قدرت طلبی و به دست آوردن کرسی های قدرت بود.
وحال آنکه این فتنه چهارمی که درحال رخ دادن است بسی سخت تر از فتنه ۸۸ است زیرا با نفوذ همراه شده است  این نفوذ زمانی می تواند رخ دهد که فرد به مواضع  و روحیات شما آشنا باشد  و در تمام سخنرانی های اخیر می بینیم که این فتنه در حال شکل گیری است.
در ضیافت افطاری دولت که با حضور افراد مسئول وسرشناس برگزار می شود کسانی درباره عدم حصر سران فتنه سخن به میان می آورند و آنان را افردای مظلوم  می دانند که باید در کم کردن جرم مشخص شده  تلاش کرد.
در این جلسه آقای غلامحسین کرباسچی که به عنوان دبیر کل حزب کارگزاران ، سخنرانی می کرد  وبا سواستفاده از ضیافت افطاری  و در خلال سخنانش ،از میر حسین موسوی بعنوان سید مظلوم یاد می کند.
وی اشاره کرد : مهندس میر حسین موسوی و حجه الاسلام مهدی کروبی که الان در زندان هستند اگر در بین ما بودند قطعاً حامی و حافظ منافع ملی بودند ؛ اما جای تعجب است که از هر کس که شاهد ماجرای فتنه ۸۸ بوده سوال شود، مهمترین آسیبی که سران فتنه به ارکان نظام زدند چه بود؟بی تردید خواهند گفت “خدشه دار نمودن امنیت ملی ”
در خانه شهر کرمان که با حضور عارف و اصلاح طلبان شکل گرفته بود ، حسین مرعشی که به عنوان میهمان در جلسه حضور یافته بود به ایراد سخن می پرداخت که با اعتراض جانباز ۷۰ در صد کرمانی” امیر محمدی ”  روبه رو می شود ودر حالی که می پرسد چرا موضع خودتان را درقبال فتنه مشخص نمی کنید مورد ضرب و شتم قرار می دهند.
در دانشگاه کرمان از مرعشی به عنوان سخنران دعوت می شود  که با اعتراض دانشجویان این جلسه  کنسل می شود ویا درجلسه تجلیل از خیرین از پیرمدرسه ساز کرمانی “عطا احمدی ” به عنوان طعمه استفاده می کنند وحرف های انحرافی خود را درقبال این انقلاب با قرائت نامه سران فتنه توسط “دعایی” به راحتی بیان می کنند .
در استان کرمان که بهشت معادن است وانبوه سرمایه ها  در اختیار افرادی چون مرعشی وخاندان هاشمی قرار دارد لذا برای ایجاد فتنه وبه تشویش کشیدن اذهان عمومی فرصت مناسبی است.
این نشان می دهد که این بار پایگاه  نفوذ و فتنه شهر کرمان انتخاب شده است ودر حال حاضر کانون اصلاح طلبان قرار گرفته است هم اینکه آیت الله خاتمی نماینده مردم کرمان در خبرگان رهبری در تمام شهرستان های کرمان سخنرانی هایی در باره نفوذ وبصیرت افزایی انجام می دهد نشان از اهمیت و توجه به این مسئله  ونفوذ می باشد.
مردم بصیر کرمان باید بدانند که فتنه چهارم با نفوذ در مجلس خبرگان و کسب صندلی های مجلس شورای اسلامی در حال شکل گیری است که اگر بصیر نباشیم وعمار گونه رفتا رنکنیم  کشوردوباره  آماج حملات دشمن  خواهد شد که این بار دشمن خودی است واز راه معاش  ،فرهنگ واقتصاد وارد شده است .

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه