رفتن به بالا
  • Monday - 21 December 2015 - 13:22
  • کد خبر : ۳۳۰۴۱
tasadof

لینک کوتاه:

جاده بردسیر به دشتکار همچنان قربانی می گیرد

جاده بردسیر به دشتکارو دشتکار به نگار به دلیل عرض کم جاده و نداشتن شانه همچنان قربانی می گیرند .

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، عوارض وقوع یک تصادف، تنها خودرو یا شخص حادثه دیده را شامل نمی‌شود. گستره آسیب‌ها بسیار فراتر از یک فرد بوده، گاه خانواده و حتی بخشی از اجتماع را به‌خود درگیر می‌کند. از دست‌دادن سرپرست یک خانواده، از یک سو و از سوی دیگر، مشکلاتی که به‌ واسطه بدهی راننده مقصر حادثه برای او و خانواده‌اش به‌وجود می‌آید و لطمات عاطفی و روانی تنها عناوین برخی عوارض تصادفات جاده‌ای است.

آمار بالای تصادفات جاده‌ای، انگشت اتهام را به سوی بسیاری از بخش‌ها و دستگاه‌ها هدایت می‌کند، یکی از این دوایر، راه و شهرسازی است که متولی اصلی راه‌ها به‌شمار می‌رود و بخش زیادی از کسانیکه دچار حوادث جاده‌ای می‌شوند، مسئولان و برنامه‌ریزان این اداره را مقصر اصلی می‌دانند. اگرچه کمتر کسی را سراغ داریم که بعد از وقوع یک حادثه، برای دادخواهی، از راه و شهرسازی شکایت رسمی کرده باشد!

 

این چند جاده با وجود اینکه مسئولین بارها وعده ترمیم و بازسازی این جاده ها را داده اند اما هنوز همیطور مثل گذشته باقی مانده اند .

این روز ها با افزایش جمعیت این دو شهر و در نتیجه افزایش رفت و آمد در این جاده ها و همچنین کم عرض بودن و نداشتن شانه خاکی تعداد تصادفات در این جاده ها روز به روز در حال افزایش می باشد .

تقریبا هر ماه گزارشاتی از تصادف و واژگونی درهمین جاده می شود  و می طلبد که مسئولین مربوطه هر چه سریعتر نسبت به تکمیل دو بانده کردن این جاده پر خطر بپردازند که دیگر شاهد وقایعی از این دست نباشیم.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه