رفتن به بالا
  • Tuesday - 15 December 2015 - 08:23
  • کد خبر : ۳۲۹۵۷

لینک کوتاه:

سپر(گفت و شنود)

گفت: چی شده که این روزنامه‌های زنجیره‌ای هر روز یک مسئله بی‌اهمیت را با تیتر درشت در صفحه اول چاپ می‌کنند و درباره آن کلی تحلیل و تفسیر ارائه می‌دهند!؟  به گزارش هزار نیوز، کیهان در قسمت گفت و شنود امروز نوشت: گفت: چی شده که این روزنامه‌های زنجیره‌ای هر روز یک مسئله بی‌اهمیت را […]

به گزارش هزار نیوز ؛

گفت: چی شده که این روزنامه‌های زنجیره‌ای هر روز یک مسئله بی‌اهمیت را با تیتر درشت در صفحه اول چاپ می‌کنند و درباره آن کلی تحلیل و تفسیر ارائه می‌دهند!؟

 به گزارش هزار نیوز، کیهان در قسمت گفت و شنود امروز نوشت:

گفت: چی شده که این روزنامه‌های زنجیره‌ای هر روز یک مسئله بی‌اهمیت را با تیتر درشت در صفحه اول چاپ می‌کنند و درباره آن کلی تحلیل و تفسیر ارائه می‌دهند!؟

گفتم: نپرس چی شده؟… بگو چی نشده!

گفت: خب! چی نشده؟!

گفتم: آنهمه وعده که درباره عبور از رکود و مهار تورم و ایجاد اشتغال و تأمین مسکن و ارزانی اجناس و… داده بودند بر زمین مانده و انجام نشده.

گفت: یعنی با تیترهای درپیتی و کلیات ابوالبقاء می‌خواهند آدرس غلط بدهند و حواس مردم را از وعده‌های انجام نشده منحرف کنند؟! ولی مردم که حساب دستشان است.

گفتم: چه عرض کنم؟! آن قدیم ندیم‌ها، عده‌ای برای فتح یک قلعه رفته بودند و ساکنان قلعه به طرف آنها سنگ پرتاب می‌کردند. یکی از سنگ‌ها به سر یکی از مهاجمان خورد و طرف با عصبانیت فریاد زد؛ مرد حسابی! مگه سپر به این بزرگی را نمی‌بینی که سنگ را به کله‌ام می‌زنی؟!

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه